Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h amióta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h amióta van bnőm azóta sokkal jobban kellek a csajoknak?

Figyelt kérdés

Már 2x is volt olyan azóta h elmentünk bulizni és szabályosan rám hajtott egy csaj pedig tudták h van bnőm! Ez mért van? Nagyobb kihívás vagy mi? :P De ezt már másokon is észrevettem nem csak magamon, mi ennek az oka?

16/F


2011. okt. 2. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyobb lett az önbizalmad a lányok felé és máshogy mész oda / beszélgetsz velük még ha ezt nem is veszed észre.
2011. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A csaj, akárcsak a pénz, társas lény. Oda jön, ahol már van, ahol nincs, onnan meg menekül.
2011. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

amugy én is ugyanebben vok mint a kérdező.

egyszerűen jobb a kisugárzásod mert boldogabb vagy alapból és emiatt jobban tapadnak rád a csajok ennyi :)

nekem is van csajom már 5 hónapja. azóta rám is akadnak. most pénteken koncerten is csaj elkezdett nyomulni rám kb.

csak ha tényleg szereted a barátnőd akkor megkell tanulni koptatni ezeket a csajokat :)

habár amit nem tud nem fáj neki :)

2011. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak jobban észreveszitek, melyik csajnak jöttök be, mert most nem lehet, és ugyebár a tiltott gyümölcs nem csak édesebb, de feltűnőbb is.

A csajokat se úgy szelektáljátok, hogy kell-nem kell, hanem odajött, nem jött oda.


A kisugárzás egy dolog...

2011. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha van barátnőd az azt jelenti, hogy képes vagy felszedni egy csajt (logikus), tehát nagy valószinűséggel nem vagy béna, vannak erőforrásaid és azt várják, hogy velük is megoszd. Meg mindig az kell, ami elérhetetlen.


22F

2011. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi hülye bullshitet írnak itt egyesek.


"Ha van barátnőd az azt jelenti, hogy képes vagy felszedni egy csajt (logikus), tehát nagy valószinűséggel nem vagy béna, vannak erőforrásaid és azt várják, hogy velük is megoszd. Meg mindig az kell, ami elérhetetlen."


Ebben viszont van igazság. A lényeg ha nők azokhoz a férfiakhoz vonzódnak akik sikeresek. Ha azt látják h egy nő veled akar lenni, akkor ösztönösen vonzóbb leszel a szemükben, mert ez azt jelenti h van olyan értéked, amiért egy nő hajlandó veled lenni.

2011. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

vonzás törvénye..

20l

2011. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"vonzás törvénye.."


Hahaha ez a legnagyobb baromság amit eddig itt olvastam. :D:D:D

2011. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Inkább Murphy törvénye :)
2011. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:19


legalább jó kedvre tudtalak deríteni a nem komolynak szánt válaszommal :)

20l

2011. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!