Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h amióta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h amióta van bnőm azóta sokkal jobban kellek a csajoknak?

Figyelt kérdés

Már 2x is volt olyan azóta h elmentünk bulizni és szabályosan rám hajtott egy csaj pedig tudták h van bnőm! Ez mért van? Nagyobb kihívás vagy mi? :P De ezt már másokon is észrevettem nem csak magamon, mi ennek az oka?

16/F


2011. okt. 2. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"legalább jó kedvre tudtalak deríteni a nem komolynak szánt válaszommal :)

20l"


Akkor viszont elnézést kérek a bunkó válaszomért! Azt hittem komolyan gondoltad. :)

2011. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Akkor viszont elnézést kérek a bunkó válaszomért! Azt hittem komolyan gondoltad. :)"


bocsánatkérés: pipa :)

20l

2011. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kapós lettél apukám :D
2011. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a lányoknak mindig a másé kell
2011. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

bár én is lány vagyok,de megmondom,a lányoknak mindig az kell ami nem lehet az övéjük


tisztelet a kivételnek...

2011. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

LÁNYOK! Nem lehetek a tiétek!!!

:DDDDDDDDDDDDD

2011. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!