Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak rá hogy kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak rá hogy kellek e így neki?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban éltem és beleszerettem valakibe a szeretőm lett voltak vannak érzelmek a mai napig mindkét részről.

Egyedülálló lettem,viszont neki meg közben lett barátnője.Nem tudok róla /róluk semmit,de nem lehet túl komoly.

Szerelmes vagyok,meddig várjak,mit tegyek?


2011. okt. 17. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel,majd kiderül a többi. Hívd el egy italra.
2011. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rendszeresen találkozunk kb 2 éve ,de foglalt voltam ...naponta beszélünk testi kapcsolat is van köztünk ha van időnk találkozni.

Szerelmes vagyok és komolyabbra vágynék Tőle....

Nemrég lettem egyedülálló(pár napja) tud róla ő is.

Lehet én mivel korábban ez igy müködött, mindig csak mellékszereplő leszek már?

2011. okt. 17. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
hát gratulálok a felnőtt, érett gondolkodásodhoz a párkapcsolatokról.
2011. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ffi vagy vagy nő vagyol-e?
2011. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2011. okt. 20. 00:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném a helyedben,hogy van-e még szereped az életében.Ha igen,akkor kérd meg kezdjétek újra a kapcsolatotokat,immáron tiszta lappal,csak kettesben!

Ha nem,akkor viszont szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot...

2011. okt. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerepem van még...kérdés hogy milyen :)
2011. okt. 20. 00:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy mit akarsz tőle, persze ne túl rámenősen. Ha nem túl komoly a jelenlegi kapcsolata és többet jelentettél neki mint egy darab hús(és rendelkezik minimális érett gondolkodás móddal), akkor át fogja gondolni és ha akar valamit akkor lép.
2011. okt. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 1mh0t3p ***** válasza:
Párkapcsolatban voltál, de a párodat vele csaltad. Lehet belegondolt, hogy ha vele lennél párkapcsolatban ugyan úgy járhatna mint előző párod. Őt is megcsalhatnád. Gondold át... 38/F
2011. okt. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ebbe én is belegondolhatok az Ő részéről,mert neki is volt közben van barátnő és mégis Velem is van.

Bizom benne igy is ,ha együtt lennénk nem csalnánk meg egymást.Tudom.

Hogy lehet ezt nem rámenősen megmondani?

2011. okt. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!