Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért nem kellek egy fiúnak se mert félig arab vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. De nem látszik rajtam meg semmi csak a nevem más mint a megszokott. Nem hordok kendőt meg hosszú ruhát. Mert még az se hogy csúnya lennék, de már nemtudom.
2011. jún. 16. 22:03
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Az mindegy, nem számít a vallása vagy hogy milyen származású.
2011. jún. 16. 22:27
 12/30 anonim ***** válasza:

Alighanem a kulturális különbség az oka, pontosabban az, hogy a korodbeli fiúk kb. semmit nem tudnak az arab világról, max. amennyit hallanak híradókból, stb, de az persze közelében sincs a valóságnak.

Nem értik, ki, vagy mi vagy, ezért inkább kerülnek, mert azt hiszik, hogy arab terrorista vagy, vagy fundamentalista muzulmán, stb. Amit az ember nem ért, vagy nem ismer, attól rendszerint fél és kerüli, mivel ez egyszerűbb és kisebb kockázattal jár, mint a megismerés és az elfogadás.

Vagy az is lehet, hogy tévesen cigánynak hisznek, vagy ilyesmi, ami megint csak a tájékozatlanságból és butaságból fakadó előítélet hibája.


Milyen származású vagy? Kicsodád arab? Apud, anyud, mind2?

2011. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Apa arab, anya magyar. De nem látszik rajtam, szóval nem sötét a bőröm, csak a hajam barna. Itt születtem itt nőttem fel úgyhogy még az se hogy nem beszélek szépen.
2011. jún. 16. 22:43
 14/30 anonim ***** válasza:

Különleges vagy akkor, nem kell szégyellned :)


Aki meg pusztán csak a neved alapján dönt úgy, hogy elkerül, az olyan ember lehet, akiért nagy valószínűséggel nem kár, jobb is, ha olyannal nem hoz össze az élet.


Nem kell aggódnod, nem mindenki annyira ostoba, hogy az apád és a neved elriassza. Nem ezek döntik el, milyen ember vagy, szóval csak türelem, majd jön előbb-utóbb valaki, aki érdeklődni fog irántad :)

2011. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

én imádom az arab fiúkat :)


biztos van ez fordítva is!

2011. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Egy képet tehetnél fel , kíváncsi lettem :D

amúgy engem ez nem akadályozna , ez semmit sem jelent .

15/F

2011. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Nekem van egy arab ismerösöm, aki fejkendöt hord, de életemben annyira gyönyörü Nöt még nem láttam és olyannyira kedves, hogy olvadok töle. Sajnos a vallása az akadály, ha az nem lenne, akkor esküszöm elvenném feleségül.

Pont a vallás és a hovatartozás érdekel a legkevésbé, mert ettöl többet érnek a szavak, tettek, érintések.

2011. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy nem olyan fontos a legtöbb embernek hogy ki milyen származású.
2011. jún. 16. 23:59
 19/30 anonim ***** válasza:
Hát, igen, annak az x embernek nem számít, aki ide beírt, de szinte mindegy, hogy ők mit gondolnak, ha a Te környezetedben lévő pasiknak esetleg mégis számít valamilyen szinten, érted? De nem elkedvetleníteni akarlak, csak sejtetni próbálom, hogy ez nem reprezentatív oldal, nem tükrözi egyik korosztály, egyik nem képviselőinek az egységes véleményét sem! Csak egy példa: nem is olyan rég feltett vki egy kérdést, hogy kinek volt egyéjszakás kalandja, érkezett rá 18 válasz, amikben azt írták, hogy senkinek! Aztán 4 órával később megint feltett vki egy hasonló kérdést, annál viszon 22-ből 20-nak volt egyéjszakás kalandja. Lehet ha máskor tennéd fel, negatívabb lenne az összkép. Egyébként jársz szórakozni, van sok barátod, ismerősöd akik akár célzottan is bemutathatnak pasiknak, hogy összehozzanak velük? Mennyire vagy közvetlen, adsz megfelelő mennyiségű jelet annak aki szimpatikus számodra? Ne feledd, hogy ma már Te is kezdeményezhetsz, persze azért nőiesen, ne úgy, hogy rámászol azonnal! Remélem tudtam segíteni! Üdv
2011. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nyilván nem akarják a jelöltek, hogy a kedves papa elintézze őket, mert nem arabok vagy mohamedánok. Meg tudom érteni őket.
2011. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!