Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért nem kellek egy fiúnak se mert félig arab vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. De nem látszik rajtam meg semmi csak a nevem más mint a megszokott. Nem hordok kendőt meg hosszú ruhát. Mert még az se hogy csúnya lennék, de már nemtudom.
2011. jún. 16. 22:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted, hogy nem kellesz a fiúknak? Elutasítanak? Vagy az a baj, hogy nem akarnak veled ismerkedni?
2011. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj :) te ritkaság vagy :) Sose gondolj ilyenre elmondom neked hogy most nagy divat és mindig is az volt

egzotius lánnyal járni.

2011. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

dehogy is!:) ezt tuti azért találtad ki, mert az aktuális kiszemeltnek nem "kellettél". Aki szeret, az azért fog szeretni, mert ismer, és nem azért mert ilyen, vagy olyan származású vagy,esetleg a nevedért, szóval nyugi, előbb utóbb tuti találsz magadnak valakit (:

15L

2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Én is járnék veled. :D
2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Kelleeesz :$ imádom az arab lányokat :) <3
2011. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én is.. :D
2011. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 16. 22:13
 8/30 anonim ***** válasza:
Hát, valakit megijeszt a származás + a vallás az tuti. Egyébként az se mind1, hogy hol élsz, mert egy kisebb városban vélhetően jobban megütköznek ilyen dolgokon. Ha fentiek közül mégse lenne igaz egyik sem és még csúnya sem vagy, akkor nem értem
2011. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Milyen fiúkkal ismerkednél? Mo-i arab/muszlim közösségen belül vagy igazából nem annyira lényeges és akár fehér srácokkal is megpróbálnád?
2011. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Városba élek igaz nem olyan nagyba mint Pest.
2011. jún. 16. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!