Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahúzódottabbak, feltűnési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódottabbak, feltűnési viszketegségben nem szenvedők hogyan találtok párra?

Figyelt kérdés

19éves mondhatni magányos srác vagyok. Nem vagyok egy jóképű félisten de nem is vagyok ronda viszont kicsit visszahúzódott. Mivel én alapjáraton nem szeretem ezeket a diszkókat/ilyen fajta szórakozó helyeket viszont a korombeli lányok főként ilyen helyeken mászkálnak nem tudom hol keressek. Szerintetek ilyen helyzetben hol lehet "csajozni"? Ha mást nem ezek a társkereső oldalak jók? Sosem próbáltam még ki őket de ahogy néztem a mai nap...nem kecsegtetnek sok bizalommal. Viszont valamit tenni akarok mert ha csak itthon gubbasztok nem fog berepülni a nagy ő :(


19/F


2011. jún. 14. 22:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nos hiba volt ezt kihagyni :( Mostantól figyelem egy kicsit jobban a kérdéseket :D most ahogy írtam gondolom ez a lány kapott pár tucat mailt különböző emberektől szóval az már számomra szerintem nem téma :(
2011. jún. 14. 22:21
 12/16 anonim ***** válasza:

Nincs megadva a címe, így neki nem tudnak írni. Most néztem, hogy 2-en írták, hogy megismernék szívesen, szóval vesztenivalód nincs.


Tapasztalatból írok, mivel én is így találtam meg a párom. És a jelentkezők közül nagy részük csak ki akart használni... Hiszen sokan nem ismerkedni járnak ide.

De ha Te tényleg komolyan gondolnád, akkor szerintem próbáld meg, ki tudja a másik kettő lehet, hogy csak ki akarja használni, viszont ha te komolyan gondolod, akkor Te vagy a befutó ;)


Sok sikert, nekem összejött!

2011. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér de sajnos ez olyan mint ahogy itt kiveszem a különböző válaszokból mint a társkeresők. 99%-ban nem jók semmire viszont a maradék 1%-ban némelyik ember a feleségét/férjét találta meg csak hát...
2011. jún. 14. 22:59
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sírjál csak, az segít! Ahelyett, hogy írnál... katasztrófa.

A társkeresőre írt levelek 90%-a tényleg megválaszolatlan vagy egy-két levél után elhal a téma.

Viszont fél évig randiztam és csak egy olyan lányt találtam, akivel másodszorra is találkozni akartam. De már örülök, hogy őt is elfelejthetem. A lányok sírnak szerinted, hogy egy randi után ejtem őket? Lehet, hogy ők legalább 1 randiig eljutottak.

Kb. fél éve vagyok szabad (nem magányos!) és volt idő, mikor minden héten megismertem egy lányt. Egy maradt, akivel komolyabban el tudnám képzelni a jövőmet. Remélem értetted.

2011. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem sírok xD ezek csak hangulatjelek :p de ha neked is egy társkereső jött be a sok próbálkozás után, akkor szívesen vennék egy címet mert sok van és fogalmam sincs melyik az amelyik talán jobb.
2011. jún. 14. 23:27
 16/16 anonim ***** válasza:

1: gondolom egyetemre/fősulira jársz, ahol ugye van egy halom ember. Vannak ott olyan csapatépítő bulik (nem diszkó) ha jól tudom, ott elvileg lehetne ismerkedni. Meg a mostani ismerőseid által meg tudsz ismerni új embereket is. Mondjuk előny, ha pl Bp-en élsz. Amúgy van egy konkrét tippem is: járj el salsázni, vagy valami hasonló táncra. Nagy a nőtöbblet az ilyen helyeken, és sokan egyedül mennek, mert épp ismerkedni akarnak, és pont, hogy nem a piálós/partizós réteg megy ide. Az internetes párkeresést nem annyira ajánlom, nem jó, ha a képernyődbe szeretsz bele... :S

Amúgy nekem is hasonló problémáim vannak, de jelenleg nem annyira izgat. Nemsoká új környezetbe kerülök, új emberek közé, és reménykedem. :)


18/L

2011. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!