Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahúzódottabbak, feltűnési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódottabbak, feltűnési viszketegségben nem szenvedők hogyan találtok párra?

Figyelt kérdés

19éves mondhatni magányos srác vagyok. Nem vagyok egy jóképű félisten de nem is vagyok ronda viszont kicsit visszahúzódott. Mivel én alapjáraton nem szeretem ezeket a diszkókat/ilyen fajta szórakozó helyeket viszont a korombeli lányok főként ilyen helyeken mászkálnak nem tudom hol keressek. Szerintetek ilyen helyzetben hol lehet "csajozni"? Ha mást nem ezek a társkereső oldalak jók? Sosem próbáltam még ki őket de ahogy néztem a mai nap...nem kecsegtetnek sok bizalommal. Viszont valamit tenni akarok mert ha csak itthon gubbasztok nem fog berepülni a nagy ő :(


19/F


2011. jún. 14. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sehogy, legalábbis eddig ez a tapasztalat. :(


18/F

2011. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem regisztráltam társkeresőre

Nem a neten építem az emberi kapcsolataim

Nem járok diszkóba, max metal, rock koncertre

Nem vagyok a társaság közepe sem


Mégis csak egy mosoly kellett ahhoz, hogy most a barátom mellől írjak.


21/L


(aki tényleg érdekel, azzal szemben le tudod küzdeni a gátlásaidat)

2011. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez az egyik legfőbb gondom, hogy noha a környezetemben főként eddig olyanok voltak (iskola néhány haver) akik belsőjétől én irtóztam inkább és maximum külsőre jöttek be de én nem szeretnék pár hétig járni valakivel pár szex erejéig... Tudom, hogy a sült galambra várok azzal amit most csinálok de nem igazán látom, hogy hol tudnék hozzám hasonló lányokkal megismerkedni.
2011. jún. 14. 22:14
 4/16 anonim ***** válasza:
Én visszahúzódó lány voltam mindig is, és lehet, hogy ennek köszönhetem azt, hogy életem során folyamatosan jöttek és csak jöttek a srácok. Azt mondják, hogy érdekes személyiség vagyok. Főleg akkor, mikor nem szólalok meg...mindenki azt mondja, hogy annyira kiváncsi lenne, hogy mi jár a fejemben. Szóval szerintem pont ezzel vonzom őket.
2011. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 napietus ***** válasza:
sportolni kéne, lehetőleg olyasmit, ahova lányok is járnak, pl. tenisz, de ez csak egy ötlet volt. edzés előtt-után könnyen lehet ismerkedni (közben inkább a labdára figyelj ;))
2011. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez egy lánynál úgy látszik ez előny, de egy szótlan fiúhoz a kutya se fog oda menni no nem mintha én arra várnék, hogy engem találjanak meg.
2011. jún. 14. 22:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Az elmúlt napokban,tegnap például 2 ilyen kérdés volt, csak 19 éves lányok tették fel. Ott írtak hasznos tanácsokat. Vagy ismerkedj össze velük és már egyikőtöknek sem lesz gondja.
2011. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amennyi hasonló helyzetű pasi(legalábbis pár nélküli) van szerintem azok kaptam pár tucat mailt... de amennyi kérdés ide naponta bekerül lehetetlen ezeket elkapni.
2011. jún. 14. 22:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdésed. Én sem vagyok az a túlzott társasági ember, ha azt nézzük egyáltalán. Nem járok diszkóba, még szórakozni se nagyon, nem vagyok feltűnő, sőt, inkább átmennek rajtam az emberek, minthogy kikerüljenek. Igaz, nem is vagyok túl magas. :D Mégis, van egy dolog, ami nagyon érdekel: LOVAGLÁS. :D Ha van hobbid, vagy kedvenc témád, próbálj meg olyan lányokkal kapcsolatot teremteni(net, vagy akár személyesen szakkörön pl) akiknek szintén bejön az a bizonyos dolog. Egyszerűbb lesz ismerkedni, mintha csak így egyszerűen csak párkeresőre regisztrálnál, mert akkor valami összeköt titeket, van mi alapján megítélned, kiszűrnöd a személyiségét. Nekem ez a véleményem. Jah, és a lovaglást azért hoztam fel, mert én a párommal a lovakon keresztül ismerkedtem meg. :) Sok sikert! :D
2011. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!