Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG hazamenjek hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG hazamenjek hozzá vagy hagyjam a f enébe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 36 éves párom két gyerekkel akiket mi nevelünk, vagyis többnyire én. Én 25 éves nő vagyok...

Most eljöttem mérgembe otthonról, mert nagyon összevesztünk megint... Úgy rángat engem mintha egy arab nő lennék akinek csak kullognia kell utána.

Linkelem a két előző kérdésem is. Kérlek írjatok... nagyon tanácstalan vagyok.


2011. jún. 11. 20:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Este eljött érem elég későn...

Szóval végül is otthon aludtam, de az este nem volt valami fergeteges, mert még este is veszekedtünk... aztán szokásunkhoz híven egymásnak háttal aludtunk...

Reggel nem szóltunk egymáshoz... Engem buzerált, hogy még meddig duzzogok miközben ő nem szólt hozzám, én sem erőlködtem... Kimentem a konyhába főzni...

Aztán bementem hozzá ő természetesen feküdt még mindig mellé ültem odaadtam az ajándékát átölelt... szinte el sem akart engedni... én egy kicsit úgy is láttam mintha majdnem sírna... nem szólt semmit csak megpuszilgatott... és azóta egyenlőre minden rendben... De ez mindig így szokott lenni... majd pár nap múlva kiderül, hogy mennyire ijedt meg... Mert ha pár nap múlva megint ugyan az lesz akkor nem tudom mit fogok csinálni...

Az a legnagyobb baj, hogy az ilyen félbehagyott viták soha nem vezetnek jóra... :(

Köszi mindenkinek a válaszokat...

2011. jún. 14. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!