Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG hazamenjek hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG hazamenjek hozzá vagy hagyjam a f enébe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 36 éves párom két gyerekkel akiket mi nevelünk, vagyis többnyire én. Én 25 éves nő vagyok...

Most eljöttem mérgembe otthonról, mert nagyon összevesztünk megint... Úgy rángat engem mintha egy arab nő lennék akinek csak kullognia kell utána.

Linkelem a két előző kérdésem is. Kérlek írjatok... nagyon tanácstalan vagyok.


2011. jún. 11. 20:07
1 2
 2/11 A kérdező kommentje:

3 lett a 2ből... Segítsetek...

Ráadásul a páromnak holnap van a szülinapja... :(

2011. jún. 11. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet rossz lecke, ha nem mész haza éjszakára, amennyiben van hova menned. Én mindenképpen hagynék egy üzenetet, sms-t, hogy ne várjon, mert ma biztosan nem mész haza, aztán várj hátha reagál. A szülinap kicsit bezavar, azért az rosszul esik az embernek, ha a párja nem törődik vele, de amennyiben ő nem tisztel meg téged, neked miért kéne őt?
2011. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha nem megyek haza, akkor össze fogja szedni a cuccom...
2011. jún. 11. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nézd... neked kell tudnod, hogy megaláztatásban szeretnéd-e leélni az életedet úgy, hogy szenvedsz a gyerekekkel, és neked lehet hogy soha nem lesz igazi jó családi életed velük, közös gyerekekkel, avagy inkább elmész, és új életet kezdesz. Nekem a kérdéseid alapján nem úgy tűnik, mintha a párod akár csak a leghalványabb jelét is mutatná annak, hogy szeret téged, ebben az esetben pedig én egy percig nem gondolkodnék, ha van hova mennem, hát megyek. Fiatal vagy, ha már most ilyen problémák vannak, én nem várnám meg hogy 10 év múlva váljanak külön útjaink...
2011. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De én nagyon szeretem... :'(

És nagyon fáj, hogy minden erőlködésem hiába való... :(

2011. jún. 11. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj haza, és ezt az estét szánjátok beszélgetésre. Mondd el neki UTOLJÁRA, hogy nagyon szereted és nem akarod elhagyni, de neked ez így nem jó, és szeretnéd ha változna, stb stb stb... Ha ennek ellenére sem változik semmi, akkor szerintem tényleg semmi értelme megvárni azt, hogy 10 év múlva idegösszeroppanással a szüleid/barátaid szakítsanak ki végre a karjai közül...
2011. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért szedné össze a cuccod? Teljesen rád van utalva! A helyedben én szedném össze a cuccom aztán tipli. Hiába a szerelem, amikor a mindennapok felőrölik az idegeidet az már

nagyon nem jó!

2011. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj, nagyon nehéez lehet:( Nagyjából átolvastam a kérdéseid, írásaid.

Minenből az jön le, hogy a te nagyon szereted a párod, de őszintén, ő szerintem nem érez így irántad.

Az a helyzet, hogy itt csak te küzdesz. Ő nem. És ebbe olyan szinten tönkre fogsz menni...:S Ne várd ezt meg!:( Szerinted bírnád még ezt évekig? Már eddig is eleget szenvedtél miatta. A szerelemnek nem erről kellene szólnia, és ezt te is érzed szerintem.

Attól pedig ne félj, hogy nem találsz mást utána. Persze minden kezdet nehéz, de te ennél sokkal boldogabb is lehetnél, valakivel aki tényleg szeret és odafigyel rád.

2011. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hazamentél végülis? Változott valami? Hogy döntöttél?
2011. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!