Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! NAGYON FONTOS!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! NAGYON FONTOS! Megcsal vagy már csak sziplán nem szeret és leakar rázni?!

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy a barátommal 10hónapja vagyunk együtt de olyanokat mond hogy én nem vagyok megbízható meg stb... és a barátnőimtől eltiltott egyedül a hugától nem. A huga egy idős velem. Ma a barátom elment a haverjához és ott alszik mi kitaláltuk a hugával hogy menjünk el valamerre. A barátom azt mondta hogy sehova ne menjek. Megtudta hogy elakartunk menni valamerre bulizni táncolni ( nem piázni) erre benyögte nekem kb 5 percel ezelött hogy ha holnap haza jön akkor beszélnünk kell. És hogy majd válsztanom kell. Szexuálisan 8hónapja vagyunk együtt de kb 1 hónapja állandóan kifogásokat talál hogy mért nem akar stb.. szerintetek mit tegyek?
2011. júl. 30. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátod nem tart tiszteletben! Hagyd el nem jó ez így...
2011. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha,vakószínű,hogy megcsal.Azok szoktak túlbuzogni,meg zsarnokoskodni. Úgy veszem le,hogy nem vagy túl idős. Miért tűröd?! Nem tartozol neki semmivel...
2011. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök mindegy, a lényeg, hogy ez nem normális kapcsolat. Ki ő, hogy eltilt a barátnőidtől? És mi vagy te, a tulajdona?

Rúgd ki, jobban jársz.

2011. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy mi az, hogy dirigál neked? Elvégre nem az apád. Pofám leszakad az ilyen tahóktól. Sürgősen hagyd el, mert ennek nem lesz jó vége. Egy ilyen parasztnál ezerszer jobbat találsz....
2011. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

100% hogy megcsal!

Nyomozd ki, azok szoktak ilyen kö*sög zsarnokok lenni!


Inkább tudod mit? DOBD KI!!!

29N

2011. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
8hónapja lakunk együtt egyszer az én szüleimnél nyáron meg az övénél... hát 16 vagyok ő meg 17 és nem járkál el sehova tudtommal...mondjuk volt olyan hogy valamilyen lánynak nézte az adatlapját fészen meg beszélgettek és mikor én beléptem szobába ijedt arcal ránézett és bezárta...
2011. júl. 30. 23:59
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem b.zi, most is a haverjánál alszik, nam alszanak azok elhiheted :D
2011. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Darkavid ***** válasza:

Szia!

Már nem azért de mi az hogy eltiltott a barátnőidtől????

Én is féltékeny típus vagyok de ez már nekem is sok.

Részben te is hibás vagy hiszen, hogy engedhetted meg azt, hogy úgy bánjon veled mint egy rabszolgával aki azt teszi amit neki mondanak.

Az előttem szólóknak igaza van!HAGYD EL!!!

2011. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megcsal vagy már csak nem szeret ? SZimplán? Nem tök mindegy, melyik a kettő közül? Egy a lényeg, nem tisztel. Az pedig, hogy megmondja, mikor-mit-kivel stb. csinálhatsz, mindennek a teteje! TE mennyire becsülöd magad, hogy ezt hagyod neki? Egy ilyen férfi mellettem nem maradhatna meg 5 percig sem. Én mondanám Neki, hogy "beszélnünk kell", és vagy visszafogja magát és emberszámba vesz, vagy tehet egy szívességet! Tedd magasabbra a mércét. Ez a pasi egy vicc! L27
2011. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki...Mielött még ő dobna téged..és ehez nincssok közöm de muszály beleszolnom: 15-16 évesen nemi élet?nem gondolod hogy kicsit korán kezdted?
2011. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!