Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Írjak vagy ne? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Írjak vagy ne? L/15

Figyelt kérdés
A volt barátomra ráírjak-e facebbokon??? .. a szakítás után ő is írt kedvesen, de amikor én ráírtam tegnap már közönyösebb és rideg volt. Mit tegyek ilyenkor?????
2011. aug. 8. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami a legokosabb: semmit
2011. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Minek ? Egyszerűen nem akart megbántani, szakítás után természetes ha nem 1 gyökérrel jártál....
2011. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szard le!
2011. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek?Szereted még vagy mi?szerintem inkább hagyd
2011. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 hete írta meg hogy szakít velem, friss még a dolog. Hirtelen jött a szakítás, és hirtelen az is hogy most meg olyan rideg. De nem tudom..most ha ráírnék vagy kedves lenne vagy nem. Nem tudom hogy mit tegyek.. mert ha ráírok még azt hinné hogy nem tudom elengedni.. eltudom, csak még ragaszkodok hozzá.
2011. aug. 8. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se írj. Ez sose jó ötlet ilyen helyzetben.
2011. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy látom ez ilyen fakkbukk szerelem.. Teljesen mindegy mit csinálsz.
2011. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!