Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27-32 éves férfiak! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-32 éves férfiak! Mi a véleményetek erről? A többit lent.

Figyelt kérdés

Ha még nem lenne komoly párkapcsolatod, feleséged, gyermeked, akkor összejönnél egy 17 éves lánnyal? Nem csak szexért, hanem komoly kapcsolatra?

Nem egy hisztis csaj akinek csak a buli fontos, hanem egy komoly lány.

Nem modell alkat, de nem is kövér. Szép az arca, ad magára.


Előre is köszönöm!

Kort is írjatok, kérlek.


2011. jún. 4. 23:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor had mondjam el a tapasztalataimat mivel két barátom (lányok) is van aki hasonló cipőbe jár/járt mint te.


Adott egy fiatal és bizonytalan tizenéves lány aki komoly kapcsolatot keres, de ugye a vele egy korosztály nem "komoly" gondolja ő (ismerős? Mintha te is ezt írtad volna valahol). "Nincs közöttük egy sem."(tévedés) Adott egy igazi looser 35éves alak. Még csak nem is nevezhető szépnek. Megtalálja ezt a lányt és a szeretőjévé teszi. Igen mert neki közben kiderül, hogy van egy felesége. hopp! Valakinél olvastam, hogy ilyenkor általában van valaki a múltból. Itt is volt. Persze a lánynak ekkor már el van csavarva a feje attól, hogy egy "érett férfi" próbál kikezdeni vele és nem egy tizenéves aki azt se tudja hogyan fogja meg a kezét.

De kérdem én: hol itt a komoly kapcsolat amire a lány vágyott? Helyette van megaláztatás, és titkos találkák. Majd értem elhagyja...stb. Na persze. Az a baj, hogy a lány problémái ennek az alaknak gyerekes hisztik és buta légvárak voltak csak.


Másik eset. Szintén fiatal lány alig múlt 18 éves és szintén az a problémája, hogy komoly kapcsolatot keres. Csakhogy a komoly kapcsolatot ő is úgy értelmezi, hogy azt csak egy idős férfitól kaphatja meg. A fiatalok között csak a bulizósoknak van mersze kikezdeni vele, de de ő a csendes nyugodt fiúkhoz vonzódik (akik viszont félnek tőle mert gyönyörű). Bár az ő választottjának nem volt mellette más partnere, ami nem csoda. Egyszerűen képtelen volt megtartani egy korban és tapasztalatban hozzá illő nőt. Mondhatni ő is élvezte a helyzetet, hogy egy fiatal kis csitrit kefélhet, de komolyan nem tudta venni ezt a kapcsolatot ő se. Pedig tudom, hogy a lány apait anyait beleadott ebbe a kapcsolatba. És talán ő is szerette volna ha működik, de amit ő naív bolondságnak gondolt már, az a lány életének "mostja" volt. Hogy lehet így komoly a kapcsolat?


Szerencsére egyik barátomnak ez már csak a múlt, a másik még most is szabadulni próbál. Nehéz mert szerelmes, de tudja azt is, hogy a legjobb barátai és olyan sokan mások miért próbálták óvni tőle (és mielőtt valaki belegondolná, hogy ez tette tönkre a kapcsolatot. Nem.)


Szerintem a komoly kapcsolathoz két ember kell, akik megtanulják egymás mellett hogyan is megy ez. Nem árt időt adni magunknak és a társunknak is. Bele kell tanulni, hogy kinek mi a jó és nem beállni egy szerepbe valaki mellé. Ilyenkor előfordul, hogy nem az első lesz az utolsó választásunk, de a társad hasonló cipőben jár mint amiben te is. Valódi támaszod lehet a fiatalságodban. És ne hidd, hogy minden tizenéves, vagy fiatal húszas, csak a bulizásra gondol. Rengeteg magányos és szeretetre méltó ember van a saját korosztályában.


Ha arra vágysz, hogy valaki alaposan megkeféljen akkor jó ajtókon kopogtatsz a 10-15 évvel idősebb férfiaknál. Tőlük ezt megkapod (ezt viccen kívül mondom ;) ).

De te messze nem vagy nekik komoly lány. Akivel számolni érdemes, akivel családot tervezne bármelyik is. Egy 30as éveit járó férfinek egy 17 éves lány gyerek, gyerek problémákkal. Nem fogja rá alapozni az életét. Ebbe a kapcsolatba neked nem oszthatnak sok szerepet, mindig csak egy kislány leszel mellette.

De ez csak az én véleményem. Ha nem hiszed? Hát próbáld ki. Általában nem hiszik el.


28F

2011. jún. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:

"Tanuld meg, 25 felett amelyik pasi szabad, az tuti béna, buta, szerencsétlen, vagy csak egy kis idő után derül ki, hogy mi a hibája."


ezen azert jot mosolyogtam :DDD ez kesz :DDD

22/f

2011. jún. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

02:54


maximálisan egyetértek! Szintén 28/F vagyok, de szerencsére nem csak olyan lányok léteznek, mint az a 21 éves, aki korábban is írt.

Szerintem a nagyobb korkülönbség bizony probléma, főleg, ha a lány még 18 sincs. Nekem idáig csak velem egyidős barátnőim voltak. Most egy 23 éves lánnyal találkozgatok, de állítom, így a legideálisabb korban.

A kérdésre is válaszoljak, nem nem járnék egy 17 éves lánnyal. Még a baráti társaságomba sem tudna beilleszkedni, mint ahogy én sem az övébe...

2011. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Ha nem válás a cél akkor 30 alatti pasinál a 6+ évvel fiatalabb lánnyal kell össze jönnie. Mert különben a lány sokkal érettebb, és előrébb jár tervekkel.

Régen a háború előtt a körülbelül +12 tartották ideálisnak. De az más világ volt.

A 21 éves simán frusztrál, bosszúálló és hülye. A harmincas szertőjét támadj még most is.

Ha nem a vagyont biztos egzisztenciát keresed. Akkor biztos találsz normális pasit. Az életben nem csak a lúzer veszít, válik el, lehet magányos, ez nem egy buta Holy Wood-i film. A Holy Wood-i filmek nagyon rossz tanácsadónak bizonyultak.

2011. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
02:54-nek köszönöm a részletes kifejtést. Teljesen igazad van. A többieknek is köszönöm. :)
2011. jún. 9. 16:03
 26/37 anonim ***** válasza:
Hol vagyunk emberek?Te egy 17 éves kislány vagy,mit akarsz azoktól?Ha van egy konkrát kiszemelt valaki akibe beleestél,az elmegy,de ,hogy csak ilyenekkel tervezel az elszomorító.
2012. febr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ugyan 5 évvel idősebb vagyok nálad, de már a te korodban is a 40 körüliekre buktam. Nem tudom miért, egyszerűen csakis és kizárólag ők azok, akikhez képes vagyok vonzódni.


Ha nálad csak az érettség az, ami probléma, akkor nem hinném, hogy ilyen korú férfire van szükséged, csak érettebb korodbeli srácra.:)

Remélem megtalálod a boldogságot :)

2012. febr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

21 éves lány.Miér is törvényszerű,hogy aki 30-40 vagy 50.évén túl van az löttyedt,megőszülő,elhízott lesz.Ha sportol a pasi,meg úgy kajál akkor örökifjú is maradhat.Ez nem törvényszerű én például már 25 leszek,és egyre jobban nézek ki,tuti biztos,hogy 50évesen sokkal jobb pasi leszek,sokkal izmosabb,feszesebb.

Elhatározás meg igényesség kérdése az egész nem pedig a kor.A kor csak gyertyák száma.

Inkább a nők akik elhíznak,eltunyulnak,mert lusták letolni a hátsójukat edzeni és egy elhízott,igénytelen narancsbőrös lesznek,akik magukra maradnak,mert a pasi keres egy jó testű egészséges feszes hamvas bőrű csajt.

2012. febr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
A 21 éves lánynak pedig fáj, hogy mennyire nincs igaza.
2012. febr. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Miért másoktól kérdezed meg, amikor tudod a választ? Akarod azt a pasit akkor meg mit számít, hogy hány éves?
2012. febr. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!