Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27-32 éves férfiak! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-32 éves férfiak! Mi a véleményetek erről? A többit lent.

Figyelt kérdés

Ha még nem lenne komoly párkapcsolatod, feleséged, gyermeked, akkor összejönnél egy 17 éves lánnyal? Nem csak szexért, hanem komoly kapcsolatra?

Nem egy hisztis csaj akinek csak a buli fontos, hanem egy komoly lány.

Nem modell alkat, de nem is kövér. Szép az arca, ad magára.


Előre is köszönöm!

Kort is írjatok, kérlek.


2011. jún. 4. 23:24
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek, de legfőképp a 21 éves tanácsadómnak! :)

A dolgokat olvasva, valóban elgondolkoztam azon, hogy mi lesz 10 év múlva, vagy hogy az ilyen idős férfinek miért nincs kapcsolata.

A velem egykorúakkal meg az a baj, hogy a környezetemben nincsenek olyanok akik komoly fiúk. Mind csak bulizik, vagy ha nem buli akkor éjjel-nappal csak a számítógépes játékok.

Még egyszer köszönöm mindenkinek! :)

2011. jún. 5. 00:45
 12/37 anonim ***** válasza:
86%

a kérdező utolsó válaszára:

de igen vannak ilyenek, és a közeledben is kell, hogy legyenek ilyenek... Keresni kell, és akkor megtalálod. A 30-40 éves "férfi" aki a 17 évesekkel kezd ki, az pedig elég gyerekes, (pedig a nők azt hiszik milyen érettek.) és egy elég nagy lúzer, aki nem talál magának rendes párt... 19F

2011. jún. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%
Csak a szexért esetleg... De volt már 17 éves barátnőm jónéhány éve, aki "Nem egy hisztis csaj" volt, nem is tűnt komolytalannak, de eléggé eltért a gondolkodásunk a dolgokról. Kösz, mégegyszer nem.
2011. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
82%

"A 21 éves nőnek nagyon igaza van,"


Muhaha! 21 éves lány, zéró élettapasztalattal.


1. Tudod miért a 30 feletti a legszebb férfi kor? Mert 15-től 45-ig vagyok kompatibilist. Nem vagyok túl messze a 15-25 évesektől, vannak még emlékeim abból a koromból és 45 éveseket is megértem.

Elvben 25-30 éves lányokat keresek. Mégis éppen az a korosztály marad ki az életemből. Nagyon nem érdekel az életkor. Ha 17 éves lesz az igazi, akkor ő, ha egy 45 éves, akkor meg a 45 éves. Nem 21 éves leányka vagyok 3 éves idősebb, magas, barna srácokat keres. Szép, értelmes lányt keresek, életkortól függetlenül.

Mindezek ellenére a 25 év alatti lányok jelleme többnyire még erőteljesen fejlődés alatt áll.

2. Arra nem gondoltál, kedves 21 éves lány, hogy a 30 feletti férfi is dobhatja a nőjét? És akkor mi történik, na mi? Egyedül lesz egy ideig. A következő választásánál pedig megpróbál bölcsebb lenni. Akár évekig is szingli maradhat.

3. Ki nem?

4. A 21 éves eszeddel az hiszed, hogy mindenki villogni akar a barátnőjével. Felnőtt férfiaknál ez nem így működik. Persze mindenki büszke akar lenni a párjára, a fiatalság ehhez kevés.

Még elírhattad volna, hogy aki elvált, az egy csődtömeg. Beleillett volna a téveszméidbe. (Tudod, mennyi házasság végződik válással Mo-on?)


A kérdésre válaszolva: El tudom képzelni: Bele mennék, de végig kétségeim lennének, hogy működni fog-e. Ha egy év múlva is minden OK, akkor kezdenék megnyugodni. Sokkal több energiát igényelne, mint egy 25 feletti lány.

2011. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
86%
A 10.20-ashoz hasonlóan nekem is megvan a véleményem a 21 éves csaj "eszmefuttatásáról" és óriási ökörségeket írt, ezt már most megmondom! Sajnos per pillanat nincs időm a hosszabb okfejtésre, de este visszajövök ide és leírom! Nektek pedig azt tanácsolnám, hogy ne vegyétek szentírásnak az irományát! Választékosabban fogalmaz és több esze van, mint a Gyakori Kérdések hozzászólói többségének, de attól még hülyeség és előítéletekkel teli az egész hozzászólása.
2011. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Én egy 15 éves lány vagyok, aki tetőtől talpig szerelmes egy több, mint 29 éves férfiba... Nem az a fajta vagyok, aki nem veszi komolyan a kapcsolatokat, de az én kiszemeltem nem béna: igaz, van rengeteg hibája, de én már lassan 2-3 éve kitartok Mellette... Megértem, hogy hogy érzel :)

15/L

2011. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a 10.20-asnak! 10.44-est várom vissza. :)

15/L-nek pedig szurkolok :)

2011. jún. 5. 18:16
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Na itt vagyok! Igaz, éjszaka lett az estéből, de nem baj!


Kezdjük:



"elkezd öregedni, plöttyedni, őszülni a fanszörzete, stb stb... te meg még fiatal leszel, és vad kalandokra vágysz majd."


Szóval a 30 éves férfiember öreg, de a 27-28 éves nő még fiatal. Világos! Ha a férfi 40 éves lesz ekkorra, akkor már talán fel se áll neki, ugye? Ha egészségesen él és minden rendben, akkor egy 40 éves férfi is könnyen tud teljesíteni. Ha nem, ott káros szenvedélyek, illetve túlhajszolt életmód szokott lenni az ok, de ez ugyanúgy kicsinálna egy fiatalabb férfit is.


"Arról meg nem is beszélve, hogy a férfiak hamarabb hallnak, 40 felett bármikor...sajnos....

Mi van ha 50 évesen agyvérzést kap, te meg életed végéig pelenkázhatod??Mi van ha szülsz neki, és magadra maradsz?"


Akkor számolj már egy kicsit! Ha pl. 30-32 évesen lesz gyereke a férfinak, akkor 50 éves korára ők még csak 18-20 évesek lesznek. Ma a legtöbben ilyenkor még bőven a szülőkre szorulnak, szóval ezzel az erővel egyáltalán nem is lehetne családja az embernek. Volt egy osztálytársam, 24 éves volt, plussz a férje is, amikor meghaltak, mindketten szén-monoxid mérgezésben. Kész szerencse, hogy nem volt gyerekük, mert a nagyszülőknek kellett volna felnevelni őt. A halál nem válogat, időst és fiatalt ugyanúgy elragadhat.



"Minek neked egy "öregember"??? Most még nem az de pár év...Gondolkozz, lehet, hogy nagy a szerelem, de az elmúlik, egy idő után és csak a valóság marad."


Olvasod te ezt az oldalt? Van azért egy jópár olyan ember, akik nagyon jól élnek 10-15 év korkülönbséggel. Sokkal inkább személyiségfüggő, mint korfüggő.


"Indítatások amiért fiatal lányt akar: éretlen, ezért nem talál korában passzoló nőt, mert az olyan idős nők levágják, hogy baj van nála"


Nincs vele baj, csak pl. sosem volt ilyen korú fiatal barátnője. A leggyakoribb ok ez szokott lenni, plussz esetleg, hogy még nem akar gyereket, egy korabeli nő pedig már rá van pörögve erre.


"2.talán egy 17 évessel el tudja hitetni, hogy milyen okos, ügyes, és jófej, meg kemény.Ha így lenne, akkor miért nem kellett eddig egy nőnek sem?? "


Most kérdezzek vissza, hogy miért kell sok férfinak késő huszas éveiig várnia, amíg észreveszitek az értékeit? Addig ugye le se sz@rjátok, akkor pedig egyszerre ő kellene! Azért attól, hogy férfi, még nem lesz hülye valaki.


"3.Szereti a feszes kemény testet, és a szűk P inát."


Ez teljesen nyilvánvaló.Ki nem szereti? Az ilyen test életerőt és egészséget sugároz. Egyébként pedig mondta valaki, hogy egy harminc feletti férfi teste nem lehet ugyanúgy étvágygerjesztő viszont is? Nekem is "feszes " testem van, mert az eltelt egy évben legalább tíz kilót fogytam, a rendszeres sport és diéta hatására. A bőröm pedig olyan, mint egy lányé. Alapból nagyon finom, de nem is teszem tönkre, mint mások.

Azonkívül nem a férfiak hibája, hogy pl. sok nő ekkorra már teljesen elhagyja magát. Ugyanúgy lehetne nekik is kívánatos a testük, csak általában ilyenkorra már nem törődnek vele, fiatal korukban alapból ilyen volt, tornázni pedig lusták.


"4. Érzi, hogy öregszik, semmit nem ért el az életben, ezért gondolja beújít egy fiatal sun á t, lesz kivel villogni. "


Már megint ez az "öregszik"! Kisanyám! Vannak sportolók, akik a harmincas éveikben érnek a zenitre! Pedig ők sportolók, akiknél ez a szakasz sokkal korlátozottabb!

Úgy beszélsz erről a harminc évről ,mintha minimum hetven lenne! Elmondanék neked valamit! A mai világban az ember kénytelen folyamatosan képezni magát, amivel soha nem állhat le. Van, aki negyven vagy ötven évesen vált teljesen új pályára, ahol a nulláról kell kezdenie mindent!Egyáltalán nem kor a harminc!

És a fiatal lány is státuszszimbólumnak kell, igaz? Leragadtál a tizenévesek szintjén. Büszkeség egy szép lány barátjának lenni,de azért 20 év felett már sokkal kevésbé számít, mint előtte.


"Tanuld meg, 25 felett amelyik pasi szabad, az tuti béna, buta, szerencsétlen, vagy csak egy kis idő után derül ki, hogy mi a hibája."


Na, ez a mondat már kiverte a biztosítékot! Egyrészt a rengeteg válás, amit más már említett! Plussz közrejátszanak még anyagi tényezők, amik igenis nagyon fontosak és szerintem egy 28-30 éves nőnél szintúgy, mint egy fiatalabbnál.

"tuti béna, buta, szerencsétlen"


Pont az, hogy túlságosan is normális! Rengeteg, sok tízezer ilyen férfi van ma itthon. Nem gondolom, hogy az ő hibájuk lenne, sokkal inkább a nőké. És ezt más nők is elismerik! Aki normális, értékes lány, arra azonnal lecsapnak, a többieknek marad a hulladék! Amiből sajna elég sok van ma!


"Azon kívül nagyon meg tudják szédíteni az élettapasztalatukkal a fiatal csajokat, egyszer én is majdnem bedőltem, de szerencsére csak a szeretőm lett...."


Na ezzel lőtted el minden jogodat arra, hogy bárkit is kiossz! Annyira azért csak nem bántad, hogy egy ilyen "vénember"-rel lefeküdj és neki add a "feszes tested és a szűk p..nádat"

Tudom, hogy nem jótékonysági szolgálat vagytok, úgyhogy ezt neked is akarnod kellett! Az pedig talán csak nem olyan nagy baj, hogy ezzel a fazonnal értelmes dolgokról is lehetett beszélni, nem úgy, mint a kortársaiddal!

Egyébként képzeld el, hogy sok srác a huszonéves kora közepén kap először barátnőt! Te sokkal fiatalabban már szerető is voltál. És még te oktatod ki őket! Nem sül le a bőr a képedről?


Egyébként pedig összefoglalva: Vannak lányok, akik a kortársaikat nézik le, míg mások, mint a fentebbi csaj is, a náluk idősebb férfiakat. De az eszébe sem jutna egyiküknek sem, hogy talán meg kellene ismerni azt a férfit, legyen 20-26, vagy 30-36 és azután mondani róla

véleményt! A nemesebb testrészem kivan már ezzel a stílussal!Úgy kezelik a férfiakat, mintha mind egy gyártósorról lekerülő, szabvány alapján készült robotgép lenne, aki megadott időben szexel, bulizik, megint más időben házasodik, gyereket nevel, családi életet él. Aki ettől eltér, az pedig egy gyári hibás, selejtes egyed, amelyiknek léteznie sem volna szabad. Önmagába viszont egyikük sem nézne!


Hogy egy régi orosz mondást idézzek: " Ne a tükröt szidd, ha a pofád görbe!"

2011. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

10:20-as vagyok.

Egy rövid történet a vénségemről. 35 múltam. Nemrég elmentem bringázni egy fiatalabb társasággal. Mindenki 30 alatti volt. Mondtam, hogy még nem épültem fel teljesen egy komolyabb sérülésből.

Gyenge is, vén is, kicsináljuk! Megrángatták a nem létező bajszomat. Hagytam. Egy ideig. Aztán a kellő pillanatban megindultam és pár perc alatt elintéztem őket.

Senki nem mondtam volna, hogy ők a fiatal erős férfiak, én pedig a vén csóka.

Ha egy 20 éves lánynak tetszem, akkor valószínűleg a fiatalos, feszes testemet is kívánja.

2011. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Hűűha, köszönöm szépen mindannyiótoknak!

Érdekes több szempontból is megvizsgálni a feltett kérdést. Nem gondoltam volna, hogy több féle választ is fogok kapni. Köszi a nagyon részletes kifejtést, sokat segítettetek :)

2011. jún. 7. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!