Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27-32 éves férfiak! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-32 éves férfiak! Mi a véleményetek erről? A többit lent.

Figyelt kérdés

Ha még nem lenne komoly párkapcsolatod, feleséged, gyermeked, akkor összejönnél egy 17 éves lánnyal? Nem csak szexért, hanem komoly kapcsolatra?

Nem egy hisztis csaj akinek csak a buli fontos, hanem egy komoly lány.

Nem modell alkat, de nem is kövér. Szép az arca, ad magára.


Előre is köszönöm!

Kort is írjatok, kérlek.


2011. jún. 4. 23:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Csak 25 vagyok de már most sem jönnék vele össze. Mit fogsz csinálni amíg tanul és bulizni jár? Odaülsz egy 17-18 éves lánytársaságba? Anyukája nagyon bizalmatlan lenne veled szerintem. Szerintem egy 17 éves kislány még nem számít teljes értékű nőnek, nem lehet komolyan venni. Még szárnyal a fantáziája álmodozik, bulizna, élné az életét ismerkedne. Nem hiszem, hogy veled akar leragadni élete végéig :)
2011. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyan még "csak" 24 vagyok, de már most se jönnék össze egy 17 éves lánnyal, mert egy ilyen idős lány még nem élte ki magát eléggé, márpedig én lassacskán megállapodnék valaki mellett.
2011. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
31%
Miert es mejiknek nem szarnyal a fanatziaja a noknek egesz eletukben szarnyal semmire sem tudnak koncentralni teljesen...!:)
2011. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, nem a férfi. És már fent is írtam, hogy nem vagyok bulizós. :)
2011. jún. 4. 23:32
 5/37 A kérdező kommentje:
Valóban, a nők mindig álmodoznak valamiről. Legyen az 6 éves, 16 éves, 26 éves, stb. :)
2011. jún. 4. 23:36
 6/37 anonim válasza:
83%
ismerek 2 ilyen lányt kb 30 felett pasiznak és komoly kapcsit ami mindig táv..vége meg az hogy kiderül a pasinak van régről valakije aki meg komoly vagy a pasi végül nem meri vállalni és fiatalnak bélyegzi a lányt s szakít vele még élje az életet... Akkor csinálj ilyet ha közel laksz=)
2011. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
58%

ha te vagy a lány akkor ne akarj össze jönni vele, mert lehet, hogy mellette ragdsz, és megszívod. Most még nem gáz a nagy korkülönbség, de 10 év múlva?

elkezd öregedni, plöttyedni, őszülni a fanszörzete, stb stb... te meg még fiatal leszel, és vad kalandokra vágysz majd.

Arról meg nem is beszélve, hogy a férfiak hamarabb hallnak, 40 felett bármikor...sajnos....

Mi van ha 50 évesen agyvérzést kap, te meg életed végéig pelenkázhatod??Mi van ha szülsz neki, és magadra maradsz?

Minek neked egy "öregember"??? Most még nem az de pár év...Gondolkozz, lehet, hogy nagy a szerelem, de az elmúlik, egy idő után és csak a valóság marad.

Azon nem gondolkoztál, ha egy 30 éves egy 17 évessel akar összejönni annak milyen okai lehetnek??Miért nics már felesége? Gyerekei? vagy valami?

Indítatások amiért fiatal lányt akar: éretlen, ezért nem talál korában passzoló nőt, mert az olyan idős nők levágják, hogy baj van nála

2.talán egy 17 évessel el tudja hitetni, hogy milyen okos, ügyes, és jófej, meg kemény.Ha így lenne, akkor miért nem kellett eddig egy nőnek sem??

3.Szereti a feszes kemény testet, és a szűk P inát.

4. Érzi, hogy öregszik, semmit nem ért el az életben, ezért gondolja beújít egy fiatal sun á t, lesz kivel villogni.

Tanuld meg, 25 felett amelyik pasi szabad, az tuti béna, buta, szerencsétlen, vagy csak egy kis idő után derül ki, hogy mi a hibája.

Azon kívül nagyon meg tudják szédíteni az élettapasztalatukkal a fiatal csajokat, egyszer én is majdnem bedőltem, de szerencsére csak a szeretőm lett....

Ezeket jó tanácsként írtam, nem bántásból.

Hidd el tapasztalat, saját, és közeli ismerősöké.Szinte fiatal korban mindenkivel megesik...

21L

2011. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
41%
A 21 éves nőnek nagyon igaza van, gyakorlatilag mindenben. Természetesen itt sem lehet általánosítani, de megfontolandó, amikről ír.
2011. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
63%
Én össze!!
2011. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 .Daniel. ***** válasza:
64%
A 21 éves nőnek igaza van. Bár abban kételkedem, hogy 40 felett bármikor meghalhatok :) Viszont ha logikusan gondolkozol akkor nem te vagy olyan komoly és érett mint ő(remélem nem így gondoltad) hanem ő olyan éretlen és komolytalan mint egy 17-18 éves srác. Vagy ahogy említette a hölgy valami más ami miatt nem lett nője. Ha csak szexre kell az szerintem úgy ok. Biztos feszes vagy mindenhol persze a lábaid között is és ez nem rossz dolog:) De ha komoly kapcsolatot akarsz én azt tanácsolom vegyél vissza kicsit a korból. Tudom hogy sok kis csaj a te korodban azt hiszi mennyivel érettebb az ellenkező nemnél. De akkor próbálj meg érett fiút találni.
2011. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!