Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek páromnak fél éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek páromnak fél éves fordulóra?

Figyelt kérdés
Egy meleg srác vagyok és pár hét múlva leszünk fél évesek párommal, nagyon szeretjük egymást, én mindig meglepem valami kis aprósággal, de most hogy eltelt fél év, kifogytam az ötletekből, nem tudom mi lehetne olyan ami nagyon megmaradna benne és mindig én jutnék róla eszébe. Köszi előre is
2011. jún. 2. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

megmaradna benne és mindig én jutnék róla eszébe


AIDS.

2011. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)Szerintem egy aranyos párna,vagy valami ruhanemű jó ötlet lenne...egy póló,amiről tudod,hogy tettszik neki,de még nem vette meg valamiért!

Hirtelen ezek jutottak eszembe...

25.L

2011. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz, tetszik:) köszike:)
2011. jún. 2. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szivesen:)
2011. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyé' neki fél kiló krumplit aztán egyesével dugdossátok föl magatoknak :)
2011. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Parfüm? De lehet,hogy inkább nem is venni kellene neki,hanem saját magad készíteni.Mondjuk egy fénykép keretben?
2011. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A parfüm nem hangzik rosszul van is egy amit asszem kinézett maganak, csak az nem tul személytelen? Az a màsik nagy gond hogy unokatesólyával lakik és ő nem tudja ezt, és ha valami túl olyat készítenék kiszurná:/
2011. jún. 3. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!