Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves év fordulóra kéne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves év fordulóra kéne egy jó kis program?!

Figyelt kérdés
A barátom és én most leszünk 1 évesek, és azt szeretném kérdezni, hogy milyen ideális programot vagy helyszínt tudnátok ajánlani, ahol eltölthetnénk egy napot vagy egy délutánt.Nem is inkább a helyszínnel kapcsolatban írjatok, hanem a programmal ha lehet:)Előre is köszönöm:)
2009. jún. 13. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

vacsi? esetleg elmentek ha tudtok hajozni vagy a balatonra vitorlázni : ) mondjuk este elég romantikus a gyertyákkal kirakott hajó :).. vagy foglaltathatnál 1vacsit egy hajon ha anyagilag birnád.. ezek nekem nagyon bejönnek.. am meg hogyha elmentek mondjuk egy tisztásra vagy vhova piknikezni azis jo és vinnél magaddal egy albumot amibe olyan képek vannak amik ebben az 1évben készültek..

ááá tisztajo : D

2009. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást:)Igen ezek valóban jó öteletek, csak az a baj, hogy kicsit messze vagyok a balatontól..úgy pár száz kilóméterre:D...és anyagliag is leterhelne egy kicsit!Az albumos ötlet már készülőben..:)..azt kapja tőlem ajándékba:)
2009. jún. 13. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tudod mit csinálnék? De halál komolyan. Megismételném az első randinkat, amennyire csak tudom.

Ami volt az 1. nap. Vagy első valós találkozás, mindenesetre ahonnan számítjátok, hogy ti egy pár vagytok, vagy ilyesmi...

Tehát én a párommal a Déli pu-on találkoztam először, lemetróztunk Nyugatiig, onnan aztán nyakunkba vettük a várost, és sétáltunk kilométereken át...

Ez a mi történetünk... Lehet, hogy ti egy moziban találkoztatok, talán azt a filmet már nem is vetítik, akkor vagy beszerezni a filmet DVD-n és megnézni közösen, vagy beülni egy másik, hasonló filmre...

Ilyesmik. :)

Szóval megismételni az első randit, amennyire csak lehetséges, ugyanúgy, ahogy akkor volt. :) Ugyanoda menni, ugyanazt enni, ugyanúgy felöltözni... :)

:D

Hm, alig várom már decembert :D:D

2009. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ez nagyon jó ötlet..köszönöm szépen:)
2009. jún. 13. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
ágybareggeli, kirándulás, piknik, szabad ég alatt szeretkezés, este finom vacsi, masszázs és még szeretkezés :D
2009. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!