Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éves fordulóra mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves fordulóra mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés

Nem akarok csokit vagy plüsst venni neki, mert az már unalmas. Én akarok valamit csinálni, de nemtudom, hogy mit...


L/17


2010. okt. 24. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit szeret, mit csinál szabadidejében?
2010. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gitározik, és pókozik ( van egy rakás madárpókja)
2010. okt. 24. 16:38
 3/7 AVATAR282827 ***** válasza:
ha valóban magad akarsz készíteni neki valamit akkor igazából mindegy hogy mi az mert nem egy bolti szarság, hanem a te műved...és az sokkal értékesebb...ilyenkor akár valami jópofa tortát egy marcipángitárral, vagy pókkal csinálnék a helyedben mert az biztos tettszene is neki, meg lehet nasizni is XD 23/f
2010. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolat elején mindig csináltam neki képeslapot, kinyomtattam egy közös képet azt felragasztottam egy kemény lapra és írtam bele valami szépet, vagy vettem egy szép lapot és abba írtam.
2010. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sztm egy gitározó madárpókot....rajzolj vagy tortadisznek is jo vagy hajtogass (bár nemtom hogyan de biztos jolnézne ki 3D-ben) az a lényeg h személyes legyen az ajándékod és hogy szívből csináld! akkor örlüni fog neki :)
2010. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én "félévkor" varrtam neki egy babát (kb 15 cm "magas"), ami én vagyok piciben, mert épp nyár volt, és Ő is meg én is sokfelé utaztunk és így alig láttuk egymást, befújtam a parfümömmel, és a barátom azóta is azzal alszik, pedig ennek már több, mint 2 éve :D Szóval ha pl a barátod vevő az ilyesmire, akkor szerintem varrhatsz Te is neki egy woodobabát ;) 19/L (21/F)
2010. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szása Petrosevics ***** válasza:
Én pl most barátnőmnek szülinapjára, egy olyan naptárat csináltam amiben minden hónapban egy kép van ragasztva rólam, és mindig arra a hónapra vonatkozó háttérrel:D Szerintem ennek egy fiu is örülne, legalábbis én biztosan:)
2010. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!