Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves fordulóra jó ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves fordulóra jó ajándék egy betanult zongoradarab?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam rajta, mit is adhatnék, ami nagyon emlékezetes lenne számára. Ekkor jutott eszembe egy nagyon szép zongoradarab. Régebben zongoráztam, így nem lenne nehéz betanulnom. Természetesen meglepetés lenne. Közel van hozzánk a zeneiskola, mivel nincs saját zongorám, de ott ugye hát mondjuk 10 percet csak engednének, ha már egyszer oda jártam. :D

Meg hát persze valami szép szolíd ruha és egy jó frizura.

Szóval szerintetek jó ötlet, vagy találjak ki mást?



18/lány


2009. márc. 3. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Hat te ismered a baratod. Ha kis muveszlelek, akkor biztos tetszeni fog neki. Nekem speciel nem jonne be.


19/F

2009. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos a fiúk (pláne ha fiatal) nem értékelik az ilyen romantikus ajándékot. És kár lenne ha sok energiát fektetsz bele és ő csalóni fog, mert mondjuk egy horgászfelszerelésre vágyott. Ez akkor lenne jó ha otthon zongoráznál neki egy szál fehérneműben és utána a zongozán... Ne haragudj érte, hogy ezt írom, de szerintem gondold át, hogy biztos erre vágyik-e.
2009. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
sztem nem lesz jó...ott fog állni mint egy barom...
2009. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem inkább találj ki valami mást!Nekem sem jönne be.
2009. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én különleges lehetek, mert nekem nagyon is bejönne. Lehet azért, mert jómagam is 5 hangszeren játszok. :)

Nagyon szép gesztus lenne a részedről. Maradandó élmény lehet a számára én azt mondom.

2009. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtuk, hogy ha olyan beállítottságú, mint te és szereti a zongorát, hangszereket, muzikális, akkor jó ajándék, de csak akkor. :)
2009. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hallgass senkire. A mai fiúk jó része egy jó nagy d@gást vár el az évfordulóra, meg szexi fehérneműket, stb.. Ez a konvenció. Nem kell követni :) Az én férjem nagyon örülne egy zenedarabnak, pedig nem zenész, meg semmi. Te tudod, h a párod örülne-e neki, de szerintem biztos :) :)
2009. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
@=*=u :)
2009. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát a d*gás még jöhet utána :D:D:D


De mint ajándék, van egy nagyon szép zongoradarab.


Azell - Falls in the valley


Nemhiszem hogy valaki ismeri de nem ilyen Mozartos komolyzenés hanem ilyen romantikus szép. :) Egy játékban hallottam. :P

2009. márc. 3. 18:00
 10/10 anonim válasza:

Szerintem a lehető legtökéletesebb ajándék :)

Ha igazán szeret akkor 100% hogy örül majd neki :)

üdv.. :

2011. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!