Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan lányt, aki megérdemelne engem, egy ilyen álompasit, mint én?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 20:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ha ő feláll az Olimposz tetejére, te meg a tövében letérdelsz, akkor talán felér egy bizonyos magasságig, de ilyen messziről nem tudom megítélni, hogy elég lesz-e.
2011. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Mert csak a rémálmaikban szerepelsz.
2011. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Mivel jólesett, hogy valaki végre megérezte az isteni erőmet a halandóság álcája mögött, megfontolom... (megj a görög Kassandra híres jósnő volt, csak nem hittek neki)

Egy kérdés, tudsz hattyúvá válni? Lehet beteges de nekem nagyon bejött amit Zeusz Lédával csinált, én is ilyen pasit akarok. :D

2011. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Mi történt istenkém, nem vagyunk otthon görög mitológiában :D Pedig még Aphrodité születését fel sem hoztam :D
2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Az Alekosz helye, nem mész onnan? :P
2011. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 missmay ***** válasza:

Tényleg jó látni, hogy van még humor a világon. :)

Azt meg vicces, hogy hány ember nem rendelkezik vele. :D

2011. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

A kérdező haraptatja a jó népet:)

de jó nézni ezt a lázadást....:D

2012. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!