Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nincs erőm szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nincs erőm szakítani, bár tudom hogy megérdemelné!

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy a barátom teljesen elhanyagol. Pár hete távolabb van tőlem, és ritkán találkozunk, és így persze mégjobban hiányzik. Úgy volt, hogy szombaton találkozunk, és ott alszom nála. Mikor ezt felvetettem a telefonba neki, nem volt valami lelkes, de előtte meg kaptam az smseket hogy szeret, hiányzom neki, stb. Kérdeztem hogy akar találkozni, erre azt mondja nem tudja, mert az influenzám... és fél hogy baja lesz. De könyörgöm, ha szeret, akkor nem talál ki ilyen kifogást, hanem örül hogy láthat! Másfél hete nem találkoztunk, és mindig szoktam neki hiányozni de ezen kiakadtam. Aztán írtam neki hogy akkor most mi lesz akarja e a talit vagy nem? Erre ír ennyit: lehet róla szó. Ez is milyen már? Aztán erre írtam neki hogy ez nem valami lelkes válasz, és akkor hagyjuk, mert látom ez csak nyűglődés. Egyébként már egy ideje célozgatok hogy elhanyagol de ő erre mindig azt mondja hogy hisztizek. Az miért hiszti hogy hiányzik a barátom? Azt is kérdeztem, hogy akarja-e ezt a kapcsolatot, azt mondta ha ilyen hisztis vagyok akkor nem. Vélemények?
2009. dec. 10. 15:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap óta nem kerestük egymást arra várok hogy ő jelentkezzen. Egyáltalán találkozzak vele ezek után? Szívem szerint szeretnék csak ez így olyan megalázó hogy én akartam jobban a talit...
2009. dec. 10. 15:54
 2/13 anonim ***** válasza:

a h1n1 hisztinek ő is az áldozatává esett, és most azért nemakar veled talizni, mert kb fél h belehal. mert a tv ezt terjeszti h a h1n1 halálos, és aki nincs oltva az belehalhat. ez miatt ne hibáztasd, a tv-t okold. az csinálja itt a feszültséget az emberekben.


amúgy a másik meg, h nemszükséges ám átadni a másiknak a betegségünket, ha vki beteg 2-3-4 napon simán kilehet hagyni, minek fertőzzük be a másikat, h aztán ő is szenvedjen??? én pl alapból nem hívom át a barátom, ha beteg vagyok. hogy mire meggyógyulok ő betegedjen le? ennek semmi értelme....


és még vmi a pasik télleg ki nem álhatják a hisztis lámnyokat, és sokszor az állandó hiszti egy nagyon jól működő kapcsaolt végét is okozhatják.

24L

2009. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted én vagyok a hibás?
2009. dec. 10. 16:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?most én kérjek bocsánatot?
2009. dec. 10. 16:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Velem is pont így volt a barátommal. Nagyon nem volt jó. Nem vagy hisztis, ha szóvá teszed, hogy elhanyagol és nem akar találkozni veled. Nehogy már neked kelljen csak küzdeni ezért a kapcsolatért Gondolom ebben a pár hétben nem voltál mindig influenzás. Értékelnie kellene téged. Nem így viselkedni. Hogy lehetne fenntartani egy kapcsolatot úgy, hogy ő még a legkevesebbet sem akarja megtenni. Jó, ha beteg valaki, akkor persze ne zavarja a másik, meg akkor ha nem akarja elkapni. De úgy egyébként miért nem lehet foglalkozni a másikkal?


Én emlékszem milyen volt nekünk akkor. Mindig a haverjaival lógott, velem meg nem akart, mert este 10re haza kellett mennem, ha suli volt másnap. Aztán mindig azt mondta, hogy tanul, mert vizsga lesz, este meg én már nem érek rá amikor ő és két órára nem érdemes találkozni, ha meg mégis akkor sietnie kellett, mert időre megy a haverokhoz. Iszonyatosan idegesített, dühített, hogy ezt csinálja. Annyiszor dühödten miatta. Aztán bejelentette, hogy ez így nem jó és szünet kellene neki. Megmondtam neki magamét és addig hergeltem, míg szakított velem. Egy hónapig szarul voltam, de aztán sokkal jobban éreztem magam. Aztán fél év múlva újra megkeresett, újragondoltuk a dolgokat és bevallotta, hogy még mindig szeret. Azóta 3 éve vagyunk együtt. Nem hanyagol el és jobb a kapcsolatunk, mint valaha.

2009. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem, nemazt mondtam h tevagy a hibás. csak ebben az influenzás dologban egy kicsit sztem átestél a ló túloldalára. ha egyébkéntis elhanyagol, de nem az influenzád miatt, akkor persze nyugodtan tedd szóvá. és nemkell érte bocsánatot kérned, hacsak nem hisztizésbe csap át, minden ilyen szóvá tevésed.


az influenzás dolgot sztem felejtsd el, és ne okold azért, mert ilyenkor kcisit fél veled talizni.

az egyéb elhanyagolásokat ne felejtsd el, de neis hisztizz, mert azzal nagyon sokat rontasz a helyzeten.

2009. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak? Nekem ő nagyon hiányzik, de nem akarom keresni, mert akkor biztonságban érezné magát és nem akarom magam megalázni.
2009. dec. 10. 16:25
 8/13 anonim ***** válasza:

igazad van, ne telepedj rá. sokszor télleg az segít, ha a pasi elkezdi érezni h a lány alábbhagyott az érdeklődéssel, és elkezdenek benne kételyek felmerülni, és már nemérzi magát olyan biztonságban és elkezd kicsit teperni ő is.

tudom h nehéz, hogyha ennyire hiányzik, de hidd el, az senkinek sem jó, hacsak muszájból jön el a párod. neki sem, mert kényszernek érzi, és nekedsem annyira jó, ha tudod h annyira nemis akart eljönni.

2009. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor most ne is keressem? Vagy küldjek egy sms-t hogy nem haragszom csak fáj? Ugyanakkor azt sem szeretném ha hisztisnek gondolna és elhagyna emiatt.
2009. dec. 10. 16:33
 10/13 anonim ***** válasza:
sztem ne keresd egy ideig. azaz keresheted, de ne eröltesd a talit, és hozd szóba. csak beszélgessetek átlagos dolgokról. így legalább látja h nemvagy megsértődve, nem hisztiztél be. egy idő után, hamár hiányzol neki, úgyis előfog jönni a tali gondolatával. ha meg nem, akkor írhatsz neki egy smst, h ez neked eléggé fáj, h már egy jóideje nemvagy beteg se, ésmáregy jóideje nemis taliztatok, és neked ez fáj h ennyire nem igényli azt h veled legyen.
2009. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!