Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nincs erőm szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nincs erőm szakítani, bár tudom hogy megérdemelné!

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy a barátom teljesen elhanyagol. Pár hete távolabb van tőlem, és ritkán találkozunk, és így persze mégjobban hiányzik. Úgy volt, hogy szombaton találkozunk, és ott alszom nála. Mikor ezt felvetettem a telefonba neki, nem volt valami lelkes, de előtte meg kaptam az smseket hogy szeret, hiányzom neki, stb. Kérdeztem hogy akar találkozni, erre azt mondja nem tudja, mert az influenzám... és fél hogy baja lesz. De könyörgöm, ha szeret, akkor nem talál ki ilyen kifogást, hanem örül hogy láthat! Másfél hete nem találkoztunk, és mindig szoktam neki hiányozni de ezen kiakadtam. Aztán írtam neki hogy akkor most mi lesz akarja e a talit vagy nem? Erre ír ennyit: lehet róla szó. Ez is milyen már? Aztán erre írtam neki hogy ez nem valami lelkes válasz, és akkor hagyjuk, mert látom ez csak nyűglődés. Egyébként már egy ideje célozgatok hogy elhanyagol de ő erre mindig azt mondja hogy hisztizek. Az miért hiszti hogy hiányzik a barátom? Azt is kérdeztem, hogy akarja-e ezt a kapcsolatot, azt mondta ha ilyen hisztis vagyok akkor nem. Vélemények?
2009. dec. 10. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*és NE hozd szóba. ez kimaradt az első mondatomból.
2009. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
véleményem: sosem az a hibás, aki megalázkodik, aki kimutatja, hogy szereti a másikat, akinek hiányzik a másik, hanem az, aki ezzel visszaél, nem értékeli. Ne Te ne legyél alázatos, ne Te ne mutasd ki, amit érzel. Hanem ha zavar, mondd neki, beszéljetek őszintén, és ha nem vagy jó neki, hagyjátok egymást, hidd el rengetegen vannak, akik értékelik, akiknél az a normális, hogy kimutatják a másiknak játszmázások, agyalgatások nélkül, amit éreznek.
2009. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van valakije.
2009. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!