Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem szeretem úgy ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szeretem úgy ahogy megérdemelné?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a barátom 20 éves!1,5 hónapja vagyunk együtt!Szeretem őt de mégsem annyira ahogy megérdemelné!Még nem feküdtem le vele,szűz vagyok!Világ legklasszab srácát fogtam ki magamnak,de mégsem tudom teljes szívemmel szeretni!Kedves, romantiku, megértő, és imád engem!Nem érdemlem meg őt, nem tudom úgy szeretni ahogy megérdemelné,de elengedni sem akarom,egész életemben ilyen férfira vágytam és most hogy itt van nem tudom megbecsülni!!HOgyan tudnám jobban megszeretni?
2009. okt. 18. 12:09
 1/10 anonim válasza:
80%
Úgy irigyellek, hogy már másfél hónap után ennyire tudod hogy ő tökéletes. Az én barátommal közel fél éve vagyunk együtt, de még nekem se sikerült olyan közeli kapcsolatot kialakítani. Próbálj minél több időt vele tölteni, hogy utána rájöjj, hogy nem is kell más, elég ha vele vagy. Függj tőle minimális szinten. Nekem már szükségem van a barátomra, de én azt érzem hogy tudnék nélküle élni, csak most még nem akarok:) Szerintem hasonló helyzetben lehetsz csak én előrébb járok néhány héttel.
2009. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pontosan ebben a helyzetben vagyok!!!!!!!!! :S

Úgyhogy kíváncsi vagyok én is a válaszokra! Én nagyon együtt érzek veled! :(

2009. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Két éve ismerem a fiút és ennyi ideje szeretem is!!Szerelem volt első látásra, csak úgy hozta a sors hogy most jöttünk össze!


Második válaszoló:legalább nem vagyok egyedül a problémámmal,azt hittem csak én vagyok ilyen...:(

2009. okt. 18. 12:52
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert egy átlagos feminista tinipunci vagy, aki azt se tudja, mit akar.
2009. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösz :S
2009. okt. 18. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen maradj még vele és lesz ami lesz ;)
2009. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert egy selejt vagy, és a barátod ezt még nem tudja.
2009. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rohadt kedvesek vagytok. Aki nem tud normálisan válaszolni minek ír??


Kedves kérdezo, én is ilyen helyzetben vagyok. Szeretem őt, és szükségem van rá, de néha úgy érzem, hogy csak barátként. Jártunk is, de ezért szakítottam vele. Nemrég elmondta, hogy még mindig szeret és járna velem megint. Sztem adok a dolognak esélyt, de nem szeretném elveszíteni, se megbánatni :S

2009. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem a lemondásotokra voltam kíváncsi...


Kedves utolsó,köszönöm szépen, bár én már egyszer jártam vele, szakítottam vele mert nem szerettem és amikor elveszítettem akkor jöttem rá hogy nekem Őrá van szükségem,de úgy érzem hogy nem szeretem teljes szívemmel!

2009. okt. 18. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyok énis most, ahogy leírtad. Az utolsó válaszoló :) (írtam emailt, kérlek nézd meg! köszi)
2009. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!