Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de nem tudok mitt tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem tudok mitt tenni?

Figyelt kérdés
Szóval a lány akit szeretek egy osztályba jár velem. 16 évesek vagyunk. Én teljesen oda vagyok érte és a többi osztálytársam is tudja. De én mindig bókolok neki pl. Facebook-on. Mindig írom milyen szép, de egy másik srác aki épp Kapcsolatba rakta magát, valószínüleg abban is van most, szóval ő is kiírja neki milyen szép akit én szeretek neki pedig odarak egy szivet meg köszi. Nem értem komolyan, a srác minden lánynak írkál, nem csak neki! Mit jelenthet, hogy vele lett kapcsolatban? Rákérdeztem de ő nem válaszolt! De megpróbálom megkérdezni gyorsan, gyors kérdést jársz e vele?
2011. nov. 14. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
felejtsd el ezt a lányt, ezek szerint a másik srác jobban érdekelte, előfordul majd megszokod, ne vedd a szivedre. ja és ne keresd többet, mert csak arról bizonyosodik meg hogy jobban járt ezzel a kölyökkel
2011. nov. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsoD!!! :((
2011. nov. 15. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ez gondolom nem fog ilyen egyszerűen menni, de tényleg a legjobb, ha elfelejted... Óh, és ezt a Facebook-os 'bókolást' lehetne hanyagolni, sokkal nagyobb értéke van a dolognak, ha élőben teszed. Egyébként osztályból nem a legszerencsésebb amúgy sem a párválasztás szerintem.:)
2011. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!