Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt leszbikusok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon szeret a barátnőm és én is őt minden megteszek érte ő is értem:)

Amúgy nem tudom ő azt mondta a pasik rosszak, én csak lányt szerettem mindig is szóval én nem tudom de nem is baj:)

Ő csak smárolt mással , de az is elég rossz volt neki velem meg nagyon jó:) ahogy vele is nekem:)

2011. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, ahogy a te barátnőd. :) Az utcán, nyilvánosság előtt hogy viselkedtek? Nem nehéz visszafogni magatokat? Vagy nem is fogjátok vissza?
2011. jún. 12. 18:47
 33/86 anonim ***** válasza:

Hát az utcán csak megöleljük egymást meg puszi :)

Aztán félre szoktunk menni olyan helyre ahol nem lát senki se nagyon, és ott megcsókol:) én is persze őt :)

Meg volt, hogy adtam neki egy szájra puszit az utcán nem érdekelt annyira hogy ki néz de azért körbe néztem ki van ott:)

2011. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
És ti?:)
2011. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 A kérdező kommentje:
Mi inkább úgy viselkedünk mintha barátok lennénk..:S De van mikor mi se bírjuk. :D
2011. jún. 12. 20:07
 36/86 anonim ***** válasza:

Hát igen mi se néha :D kérdezni is szoktam tőle hogy hogy birod ki:D

De ti hogy is jöttetek össze?

2011. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:

ma 15:40-es vagyok.

hát hogy hogy jöttünk össze?

Hát mi nem is egy országban élünk. Sokat beszéltünk msn-en mikor megismerkedtünk, aztán a legjobb bnőm lett. Aztán annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy úgymond cukkoltuk egymást... gondolok itt a szájra puszival, meg ilyesmivel.. Aztán taliztunk.. Hát elég furcsán viselkedtünk, ha igy visszagondolok az első talinkon... mindig kézen fogva mentünk, olyan fura érzés ment végig rajtam amikor fogta a kezem, hogy le se tudom irni, ahogy szorongatta kezem, nagyon sokat öleltük egymást, sürün kért tőlem puszit, sirtunk mikor haza kellett utaznom.(csak egy napot voltam) Aztán itthon azon kaptam magam, hogy erősödnek iránta az érzelmeim. Továbbra is cukkoltuk egymást, de egyre inkább nyomasztó volt ez az érzés amit iránta éreztem... Aztán elsütöttem neki, hogy ,,szerelmes vagyok,, ő kérdezte, hogy ,,kibe,,, és mondtam neki hogy ,,beléd,,. Aztán kicsit megijedtem a reakciójától és mondtam hogy cs vicceltem, de aztán mondta, hogy ő is ugyanigy érez, aztán végül is nagy nehezen megbeszéltük az érzéseinket és kiderült minden, de ő azt mondta nem akar semmi komolyat. Hát ez igy lett egy hónapig kb. Aztán pedig összejöttünk.=) és azóta boldogan együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Most lehet sokan hülyének néznek hogy távkapcsolatban vagyok, ráadásul egy lánnyal, de hát ilyen az élet.. Most majd együtt leszünk egész nyáron, már nagyon várom.


Voltak még itt kérdéseid. Hát nekünk is elég nehéz az utcán visza fogni magunk de igyekszünk. Amikor ez nem sikerül, akkor mi is elmegyünk valami olyan helyre ahol nem láthatnak és ott megcsókol. Amúgy kézen fogva szoktunk sétálni, meg puszikat szoktunk adni egymásnak, meg ölelgetni egymást(néha meg is néznek az emberek, már ezért is, de már nem érdekel minket:D)


bocsi, hogy kicsit hosszú lett. Ti hogy ismerkedtetek össze?

Egyébként sok boldogságot nektek.=)

2011. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:

Ez szép történet utolsó :)

Bárcsak én is megtalálnám már a szerelmet :)

2011. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:

Arra elfelejtettem válaszolni, hogy sztem senki nem tudna úgy szeretni mint ő, ebben teljes mértékben biztos vagyok.

Nekem volt előtte ,,kapcsolatom,, fiúval, de akkor még nagyon fiatal voltam, szerintem az ne is számitjuk kapcsolatnak, mert hát semmi nem is történt. még csók se volt benne.:D az első csókom is vele volt, az is tökéletes.=) olyan szép ezekre visszagondolni.:D

Neki volt fiúval is csókja, de az nem tetszett neki.

Szerintem érzékibb ez a kapcsolat, mintha fiúval lennék.

2011. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:

utolsó de jó neked is:)

Nekem is vele volt az első csókom:) és nagyon szeretem őt vele akarok élni:)

Ti hány évesek vagytok ha kérdezhetem?:)

2011. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!