Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megírtam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírtam a barátomnak, hogy szerintem nem illünk össze. Miért nem érti?

Figyelt kérdés

ugyanis keresi bennem a hibákat, de egyfolytában, a sajátját meg észre nem venné, annyit vitatkoztunk már ezeken, hogy rájöttem, én ilyen vagyok, ő meg olyan, nem egyeztethető, eredmény: nem illünk össze.

a barátom erre mit válaszol?

írja tovább, hogy mennyi mindent nem csinálok jól, számonkér, tehát folytatja a vitát, mintha nem is írtam volna semmit.

a végére azért oda tette, hogy legalább így képben van, hogyan gondolkodom (a szakításon agyalok, de még nem állt össze a kép)


mindent összevetve, hogy nem érzi a súlyát, hogy hagyni kellene egymást?

annak ellenére, hogy szerelem megvan, de egyszerűen mindig ugyanott ugyanazok a gondok jönnek elő.


vagy a szerelmeseknek végsőkig kellene harcolniuk egymásért alkalmazkodás céljából?


tényleg szeretem őt, de nem bírom már, hogy változzak meg, mert most sem vagyok jó, meg most sem, meg most sem, és olyan mondja, aki szintén nem hibátlan!


2011. máj. 31. 15:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

nem bírtam ki, válaszoltam neki:

hogy úgy érzem neki soha nem leszek elég jó, és én nem akarom magam sz*rnak látni, amit ő belém beszél és így nem lehet élni.

2011. máj. 31. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!