Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátomnak a fütyköse...

A barátomnak a fütyköse szerintem túl vastag és még szűz vagyok és azt akarnám megtudni, hogy fájni fog az első behatoláskor vagy?

Figyelt kérdés
valami tanácsot adnátok köszönöm elöre is!
2009. júl. 1. 14:23
 1/6 anonim válasza:
Relatív ez a vastagság. Biztosan érezni fogsz valamit, ha ez az első talán fájdalmat, de engedd el magad, ha figyelmes és óvatos nem lesz baj ;)
2009. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az,hogy fájni fog-e vagy sem,az nagy mértékben a pasitól függ.Na meg attól is,mennyire vagy szük.

L/21

2009. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem átlagon felüli csak te vastagabbnak látod engedd el magad és ne aggódj énis igy voltam vele
2009. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Fájni fog! De ez teljesen természetes, gyakorolj(atok) az ujjakkal. Ez egy ujjszerű megoldás lenne!
2009. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretitek egymást és odafigyel,akkor ok lesz!
2009. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az elsö szinte mindenkinek fáj mármekkora is..lehet h csak te látod nagynak..de ha szeret akkor biztosan vigyázni fog,akkor nem lesz semmi baj,csak enged el magad!
2009. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!