Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak igaza van? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak igaza van? Nekem is szerintem részben!

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt a barátommal, msnen beszélgettünk, na és nagyon sokat kellett várnom hogy írjon, kérdeztem mit csinál mondta hogy a valóvilágot nézi a neten, mindig megnézi,és hát minek kell visszanézni mikor foglalkozhatna velem.Annyira rosszul esett hogy e miatt kidobott, mert mondtam neki hogy oké jó az majd úgyis ha készülök a vizsgákra úgyis csak hetente vagy még több idő múlva találkozunk.És kidobott, mert nem találkoznánk,de én csak arra mondtam hogy majd akkor lesz témánk, hamár ennyire nem tud nekem mit mondani.Szerintetek neki van igaza??


Igen, fiatalok vagyunk érettek egy párkapcsolatra csak ez a kis apró vitából képes egy nagyot csinálni.


2010. nov. 25. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha ezért szakítottatok, akkor soha az életben nem szerettétek egymást.
2010. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem én ő szakított vagyis hát csak hisztizik.Kidob aztán meg kéri a bocsánatot hogy nem úgy gondolta
2010. nov. 25. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Fúúú... Ti sem tudtok mit csinálni jó dolgotokban! :P
2010. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ezért kidobni nem szokták az embert, mert van egy kisebb nézeteltérés.

Ha emiatt szakítotok, tuti, hogy nem is szeretett, akkor meg ne bánd, mert a Való Világ egy f*s hozzád képest. Ez biztos.

2010. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ha a barátodnak fontosabb a Való Világ amit bármikor megnézhet felvételről, mint te, akkor nem is szeret igazán. Ezen nem gondolkodtál még el?


Lehet jót tenne nektek egy kis szünet.

2010. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó azért nem kell túlzásokba se esni...

Én is van, hogy elmegyek filmet nézni msn helyett, pedig szeretem a barátom.

De hagy tévézzek már basszus:D Én is megengedem neki...


De ő is hülye, hogy ennyi miatt kidobott.

2010. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de este látta :s
2010. nov. 25. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:

tipikus hisztis pasi...

Érdemes lenne elgondlkodni azon, hogy megéri-e a kapcsolat...

Ebből az derült ki, hogy bármi kis apróságot felhozol, ami számára negatívumként jön le, ő már felkapja a vizet és megsértődik.

Hagyd ott...

Persze ezt nem olyan könnyű mondani, mert ha szereted, akkor nem egyszerű a döntés, de ajánlok neked egy próbát:

Ha egyszer nagyobb vita elé kerültök, légy te az okosabb! Ne engedd neki, hogy újra felfújjon dolgokat... igen is lépj oda és mond meg neki mi a véleményed erről.

És ha már azért kidob, mert nem találkoztok... szerintem nem igazán szeret... nem mondom, hogy nem, de talán nem olyan mélyen...

És nincs igaza, szerintem. Egyszerű, ártatlan mondat volt, lehet, ilyen típus, de azért válogasd meg mit mondasz neki, ha már ezeken beindul...

2010. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy hogy ilyen sokat írtál nekem.

Igen belegondolok pontosan igazad van.

Megpróbálom szembesíteni először a dolgokkal hogy a problémát megkell oldani és nem ott hagyni megoldatlanul mert ez olyan gyerekes remélem hatni fog ez is és nem kell kidobnom mert igen nagyon szeretem :)

2010. nov. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!