Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megírtam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírtam a barátomnak, hogy szerintem nem illünk össze. Miért nem érti?

Figyelt kérdés

ugyanis keresi bennem a hibákat, de egyfolytában, a sajátját meg észre nem venné, annyit vitatkoztunk már ezeken, hogy rájöttem, én ilyen vagyok, ő meg olyan, nem egyeztethető, eredmény: nem illünk össze.

a barátom erre mit válaszol?

írja tovább, hogy mennyi mindent nem csinálok jól, számonkér, tehát folytatja a vitát, mintha nem is írtam volna semmit.

a végére azért oda tette, hogy legalább így képben van, hogyan gondolkodom (a szakításon agyalok, de még nem állt össze a kép)


mindent összevetve, hogy nem érzi a súlyát, hogy hagyni kellene egymást?

annak ellenére, hogy szerelem megvan, de egyszerűen mindig ugyanott ugyanazok a gondok jönnek elő.


vagy a szerelmeseknek végsőkig kellene harcolniuk egymásért alkalmazkodás céljából?


tényleg szeretem őt, de nem bírom már, hogy változzak meg, mert most sem vagyok jó, meg most sem, meg most sem, és olyan mondja, aki szintén nem hibátlan!


2011. máj. 31. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyjátok egymást.
2011. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
fogalmazz egyértelműen, abból emgérti. és nincs itt min agyalni. nem jöttök ki, nem illetek össze. még ha lenne 3 gyerek, közös vagyon, közös cég stb. akkor érteném, hogy meg kell ezt gondolni...de nem ez a helyzet, hagyjátok, hogy mindketten megtalálhassátok a hozzátok illőt. persze olyat nem fogsz találni, aki tökéletes és semmiben nem kell alkalmazkodnod, de az állandó veszekedéseknek semmi értelme nincs a világon.
2011. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ez így nem működik.

Ha betelt a pohár, szakíts.

2011. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írj meg neki mindent amit gondolsz, hogy ne legyen semmi sem amit később el szeretnél neki mondani, vagy amin később agyalnál. Aztán szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2011. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

lehet szakítás lesz a vége

ezt az átmeneti állapotot nem értem, hogy nem látja, hogy a vitákon én már túl vagyok? hogy feladtam?



az is bonyolítja a dolgokat, hogy elengedni egymást nem könnyű. még ha ez lenne a logikus is.

2011. máj. 31. 15:31
 6/11 A kérdező kommentje:

szóval én már a kapcs jövőjéről/kimenetélőr szeretnék beszélni, nem a vitákról

de az ő feltételei, hogy én megváltozzam

tehát a vitákon nem tud túl látni

2011. máj. 31. 15:33
 7/11 A kérdező kommentje:
*kimeneteléről
2011. máj. 31. 15:34
 8/11 napietus ***** válasza:
aki feltételeket támaszt, azt hagyni kell a fenébe. zárd le ezt a dolgot, nincs értelme, örökre nem tudjátok megjátszani magatokat (egyikőtök sem).
2011. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem csak egyszerűen ne reagálj se telefonhívásra, se internetes beszélgetésekre.. így csak leesik neki, egyszer nekemis volt egy ilyen f@sz pasim, addig kell otthagyni, amíg nem késő...

20L

2011. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jelenleg pont ezt csinálom

nem reagálok

addig annyi lejött neki, hogy mire gondolok.

2011. máj. 31. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!