Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, ha elutasító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha elutasító, rideg valaki azzal akinek tetszik, ha neki nem tetszik?

Figyelt kérdés

Én azokkal a srácokkal, akiknek tetszettem/tetszek, de nekem ők nem, elutasító vagyok, abszolút nem kedves, és kerülöm őket. Most van egy pasi, aki nekem tetszik, de én neki nem, ezt nem mondta, de én sem mondtam neki, hogy tetszik, de tudom, hogy tudja, ill. 99%-ra biztosra veszem. Sejtem, hogy ezért kerül, rideg velem, egyre kevésbé kedves, nyiltan flörtöl más lányokkal, levegőnek néz stb stb. Az utcán direkt lassan jön, nehogy utolérjen, és kb. 2 métert együtt kelljen jönnie velem. Ráadásul még a zebrának is a másik felén áll meg, nehogy együtt jöjjön át velem a túloldalra. Semmi nem kell neki ami az enyém blablabla... Nem haragszok rá pont azért, mert én is ilyen lennék ellenkező esetben HA rámásztam volna, mert azok a srácok, akikkel én így viselkedtem azért jobban nyomultak, ezerszer nyiltabban, mint én rá.

Még régen mondtam neki, hogy hiányzik, meg egyzser hozzáértem meg akartam maszírozni, NADE a lány haverjaival ő is ezt csinálja, meg fordítva, namost honnan a fenéből vette, hogy én nem haverságból csináltam, amúgy totál vörös lett tőle, de ez már mellékes. Felnőttek vagyunk már húsz felett, szóval sosem hívtam randira vagy ilyesmi, már nem is fogom, mert egyszer hallottam lett valakije, de ez sem biztos, de akkor sem hivnám már, már ránézni sem merek, de ő mégis úgy érzi folyton bámulom. Azért furi, hogy így kerül valaki, akivel totál egyezik az ízlésünk, stílusunk, érdeklődési körünk, meg egy csomó minden, és egy olyan dolgot nem tudnék mondani, amiben ne értenénk egyet.

Vélemények?


2011. máj. 28. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Tulajdonképpen te meg is magyaráztad az okát. Én a helyedben ezen nem csodálkoznék. Nem működik a kémia. Szerintem ezen nem érdemes filóznod. Csak magadat bosszantod, feleslegesen.
2011. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Lefordítom. Tehát ha Te elküldesz valakit a csába, akkor az rendben van. Viszont ha Téged pattintanak le az gáz? Sztem szokj hozzá és ne meditálj rajta, esetleg végig futatthatod magadban, hogy akikkel Te elutasító vagy, ugyanígy éreznek, mint most Te.
2011. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. nak van igaza!!!!
2011. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dehát pont azt írom, hogy én azokkal viselkedek így, akik nyomulnak, esetleg még azután is, hogy nyiltan visszautasítom őket. De én nem nyomultam, békén hagytam, és azóta ilyen velem...már szinte ránézni sem merek, nehogy rossz legyen neki, de ő már ott tart, hogy szinte nem is köszön.
2011. máj. 28. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
17:42 vagyok. Csak szerinted nem nyomultál. Akik Rád nyomulnak, azok sem érezték sztem nyomulásnak. Dolgozd fel, nem kellesz neki. Így jártál, legalább egy kicsit összemegy az egód. Túl fogod élni.
2011. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Killgun ***** válasza:
Kölcsön kenyér visszajár.Esetleg higgadt magyarázat,hogy hagyják abba?Most kapod vissza,amit adtál...Ha ilyen maradsz,szokd meg.
2011. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál egy jó nagy marhaság,még csak értelme sincsen,sőt még csak nem is sztori :D teljesen felesleges volt ezeket leírni,a pasival nem történt az égvilágon semmi,a nézés,meg az utcán lassabban jön egyszerűen semmit nem jelent.Bolhából elefántot csinálsz.Nézd te is levegőnek.Ennyi.
2011. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól teszi, hiszen még így is reménykedsz.
2011. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem reménykedek, teljesen tisztán látok, a miértre nem kapok választ, de látom már mindenki egyforma, tudom a legjobb, ha én is levegőnek nézem, másokkal járok ide-oda, és rá sem nézek, hozzá se szólok, és meg sem hallom ha megszólal. Tulajdonképp teljesen kizárom az életemből ahogy ő is teszi velem.
2011. máj. 29. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!