Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik valahol még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valahol még ilyen rideg, bántó férfi? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok a barátommal (24), rengeteg problémám van vele,de nagyon szeretem,és nehezen szakadok el emberektől. Sok aprósággal megbánt, sosem dícsér semmiért, minden nőn talál valami szépet, csak rajtam nem említ semmit, pedig mások szerint nem lehetne panasza. Sem fél évünkre, sem hónapfordulónkra nem vett soha semmit, a ballagásomra nem jött el, mondván fél a családomtól,ami butaság,okot nem adtak rá, ajándékot nem vártam el, de nem is kaptam,csak folyton ígérgeti,rákérdeztem, megvárod míg szakítunk,hogy ne kelljen adni?-csak mosolygott,nem volt túúl meggyőző.Sehova nem megyünk együtt, folyton otthon vagyunk, én főzők rá állandóan,takarítok,pedig nem élek ott. Érzelmileg rideg velem, ha panaszkodom azt mondja keressek mást,meg nekem soha semmi nem elég.Nem akart a saját bankettemre elengedni, szerenádkor, szalagavatókor is max 9-10ig maradhattam, vidéki vagyok,nála alszom ilyenkor,közölte,ha később jönnék,rá ne számítsak,ő nem nyit ajtót.Ember az ilyen,szeret egyáltalán? Beszélgettem anyukájával,azt mondja,mondta neki,mennyire szeret engem,és fél, hogy elhagyom. Sajnos ez így lesz,de miért nem változik akkor? Annyira nem értem...Mi lehet a baja? Hogy lehetne megoldani,ha beszélni sem akar velem erről a témáról?
2009. jún. 24. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen szakíts vele,semmi értelme annak,hogy tönkretegyen Téged.Az pedig,hogy az anyukájának azt mondta,hogy szeret,nem feltétlenül jelenti,hogy ez valóban így van.Mint tudjuk,a mamáknak a fiuk boldogsága mindennél fontosabb,s ezt a barátod is tudja,nem akarja őt szomorúnak látni.De ez csak az én meglátásom.Mindenesetre ez már párkapcsolatnak sem igen mondható...Szakíts vele,aztán majd meglátod,hogy mennyire "pedáloz" utána érted.

Sok sikert!

2009. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És te 8 hónapja vele vagy?Nem értem miért és mit szeretsz

benne ha ő ilyen veled.Csak anyukádnak mta.h szeret v

neked is?Azt írod nem akar beszélni veled a dolgaitokról és

keress mást ha nem jó neked így.Totál kihasznál,lefekszel

vele,házvezetőnő is vagy egyben,persze hogy nem akarja hogy

elhagyd.Próbálj vele még egyszer beszélni,ha nincs pozitív

eredmény,mondjuk sztem nem lesz,mert eddig sem volt,hagyd

a francba.Biztos fájni fog,de találsz majd olyan férfit,

aki megérdemel téged és szeretni fog.Ne hagyd tovább hogy

megalázzon és semmibe vegye az érzéseidet.Én már régen

kidobtam volna.

2009. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért csinálja? Mert ilyen a természete. Érzelmileg nem kötődik, érzelmeit kimutatni nem képes. És igen, létezik még több ilyen férfi is. például az én lassan volt férjem.
2009. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem fog utánam pedálozni,ez biztos. Néha mondja,hogy szeret,bankett után is mondta, félt,hogy nem őt választom,és elveszít, máskor meg azt érezteti, őt ez az egész nem érdekli,lesz,ami lesz. Tegnap írtam neki, majd jelentkezzen,ha úgy érzi és hiányzok,hát arra se kaptam választ,azóta se jelentkezett. Bánt, hogy foggal, körömmel kapaszkodok hozzá, ő meg ilyen lazán kezeli.
2009. jún. 24. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.Ne ragaszkodj hozzá,nem fog megváltozni és

csak boldogtalan vagy mellette.Egyszer élsz,ne rontsd el!

2009. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rakd ki. Az önbecsülésedet szétcseszi, ha velemaradsz, aztán csak rettegsz, hogy nem kellesz senkinek, csak ennek a majomnak, és éveket húzol le mellette. Lépj gyorsan.
2009. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Az én barátom is hasonló..jár össze-vissza bulizni és gyakran nem visz magával. Egyébként is elég elvont, de velem talán nem kéne ilyen hidegen viselkednie..Nem sokszor mondja, hogy szeret, max. szex után..Néha úgy érzem, hogy nem elég érett még egy komoly kapcsolathoz 19 évesen, de annyira szeretem. Majdnem 2 évig vágyódtam utána, aztán összejöttünk, de én még mindig rettentően oda vagyok érte. Előttem ilyen őrült, drogos barátnői voltak..néha úgy érzem, hogy még mindig az ilyenek után vágyódik. Van, mikor szörnyen kiborulok, de vannak pillanatok, amikor odajön, átölel spontán és nem szól semmit. Próbálom lazán felfogni a dolgait (pl. a füvezést, ivást), hogy nehogy azt higgye, nem állok mellette.

16/L

2009. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaza van az utolsó előtti válaszolónak,az önbecsülést szétcseszi, mert vannak olyan mondatai,neki szép nő nem kell,mert arra vigyázni kéne stb...miközben más a fél kezét értem adná,és sokak szerint roppant szép és csinos vagyok. Ő meg egy kövér srác, és még engem bánt meg.Tényleg úgy érzem,ha őt elvesztem,másnak nem kellenék.
2009. jún. 24. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem én is, nekem most aktuális ez a topik. :( Mi lett veletek egyébként?
2015. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!