Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az kell a nőknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az kell a nőknek, ha elutasító, bunkó vagy?

Figyelt kérdés
volt 1 csaj akinek tetszettem, míg paraszt voltam. Aztán 1 haverom felviláűgositott hogy tetszek neki és hogy mekkora bunkó vok. elklezdtem normálisan viselkedni és kedves lenni. 2 nap után már felém se nézett...(am előtte téll nagyon vonzódott hozzám nem cska szemünk csaalt)
2010. nov. 14. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

mert az kihívás nekik

ha jó vagy az uncsi

2010. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ilyenek mostanában ezek a nők tisztelet a kivétenek
2010. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ezodabasz, de van benne igazság!

egyszer hallottam egy ilyet hogy " minket nem megérteni kell, hanem szeretni" ..de hogy lehet szeretni ilyen érthetetlenségetmá?! felháboríttó XD am ...sok csaj ilyen sajna. ezeket kell figyelmen kívül hagyni

2010. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A nők mindig is ilyenek voltak, az alfa hím tulajdonságaihoz vonzódnak (függetlenség, dominancia, magabiztosság stb.)
2010. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

de azóta se alszok a csaj miatt..

mostanaba jöttem rá milyen jó fej, kedves normális.

Ja és már más pasival jár

2010. nov. 14. 21:10
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Magamra ismertem a kérdésben. Nekem is olyan pasi tetszik aki megaláz és hihetetlenül bunkó. Ha kedves lenne akkor unalmas lenne és talán nem is tetszene...Nekem bejön hogy ilyen kis "vad". Hiába ilyenek vagyunk mi lányok (legalábbis egy része) élvezzük az alsóbbrendűséget:S

Ezért nem is értem két ilyen ember hogy találhat egymásra mert egyikse fog szerelmet vallami,mert elvileg utálják egymást...

Le lehet pontozni de legalább őszinte voltam.16/L

2010. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Alfahím jó vicc mostánabban inkább a nyeszlett divat fiúk vannak többségben, még aki annak is állítja be magát hogy ő a legynagyobb alfahím ezek a "műmenők" még ők se azok csak tetetik
2010. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
akkor b€$z0pT4m
2010. nov. 14. 21:31
 9/17 A kérdező kommentje:
amúgy vmi itpp, mit tegyek?=S
2010. nov. 14. 21:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát,amíg pasija van addig semmit. Lehetőleg ne is nagyon iggereld a lányt mert még a fiúját is rád küldi. Ha szakitottak utána elkezdhetsz gondolkodni hogy mi legyen.
2010. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!