Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az kell a nőknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az kell a nőknek, ha elutasító, bunkó vagy?

Figyelt kérdés
volt 1 csaj akinek tetszettem, míg paraszt voltam. Aztán 1 haverom felviláűgositott hogy tetszek neki és hogy mekkora bunkó vok. elklezdtem normálisan viselkedni és kedves lenni. 2 nap után már felém se nézett...(am előtte téll nagyon vonzódott hozzám nem cska szemünk csaalt)
2010. nov. 14. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Alfahímnek lenni elsősorban belső tulajdonságokat jelent. Vannak, akik ügyesen eljátsszák az alfát, nekik jut néha nő.
2010. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
a fiujától aztan nem félek;)
2010. nov. 14. 21:39
 13/17 anonim ***** válasza:
múltkor sex közben barátnőmet alárendelt szerepbe helyeztem de nagyon bejött neki :) mondta hogy jó volt éreznie a férfi "állatot", noha nem mindig de néha jól esik neki :)
2010. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
sajna nem vagyok egy "alfa hím" fajta csávó
2010. nov. 14. 21:45
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van. Tapasztalat. Volt időszak, amikor a csajok mondták, hogy milyen bunkó vagyok. Persze nem voltam az, csak pimaszkodtam velük. Ekkor mindig érdeklődtek felőlem és látszott, hogy érdeklem őket.

Aztán egyikükkel - aki legjobban közeledett felém - próbáltam közelebbről ismerkedni, de már normál, kedves stílusban. Erre kinevetett.

Na köszönöm, meg sem érdemlik a nők a kedvességet.

2010. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

hát sztem meg kell találni az arany középutat:D

énis régen a tuskókhoz vonzódtam,de valamilyen szinten nagyon taszítottak is, utálom ha egy psi megjátsza magát és amit elöttem is mondtak, h a mai pasik nagy része nem alfahím hanem emos barom ien nádszálvékony szerencsétlenség,nekem is jár pár ilyen az osztályomba.És annak a nőnek, akinek ez kell hát tessél élvezze soha nem lesznek úgysem boldogok-zsák a foltját szánalmas xD

2010. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
18L vtam
2010. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!