Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hét különlét után a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét különlét után a párom nemmkíván nem akar semit tölem elutasító. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz még egyszer, ha nem lesz belőle semmi--> szakítsatok, vagy fogadd el ezt a helyzetet.
2011. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem merem megkockáztatni,de nem lehet,hogy abban az egy hét különlétben volt valaki,akivel együtt lehetett? (Nem ismerem a párod sem téged,így nem tudom mit feltételezzek).
2011. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka a különlétnek? Lehet, hogy megharagudott rád.
2011. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közös megegyezéssel kicsit külön mentünk. és igen volt valakije tudok róla, de nekem is, de ettöl én még ugyan úgy kívánom, tegnap visza jött és teljesen elutasíto passziív semit sem enged és ő se se simi semmi . nem értem, azt mondja majd , ne erőltesem, nem tudom mi lehet! mit tegyek?
2011. jún. 4. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd rá akkor...

Lehet ez nem működik és kész!

Mondjuk szerintem az,hogy különmentetek egy hétre,és mindkettőtöknek volt valakije,lehet nem tett jót.

Próbálj meg beszélni vele,ha így sem,akkor szerintem kár erőltetni.

2011. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért lettem ilyen a párommal, mert megjelent egy jóindulatú szemölcs a puncim mellett és nem mertem neki elmondani, nekem ez nagy szégyen volt. Pedig nem voltam senkivel rajta kívül, egyszerűen csak nagyon beteges voltam az utóbbi időben, és még rátett volna ez is egy lapáttal, tuti agyvérzést kapott volna. De aztán csak elmondtam neki, és megértette, amíg nem múlik el a szemölcsöm, addig vagy gumi, vagy semmi. Hiába nem fertőző, én féltem a párom kukiját :) Szóval nem kell azonnal a legrosszabbra (megcsalás) gondolni.

22/L

2011. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!