Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartjátok a volt párotokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartjátok a volt párotokkal a kapcsolatot a szakítás után?

Figyelt kérdés

Minden vélemény, tanács érdekel a kérdéssel kapcsolatban. Ti hogyan tesztek ilyenkor?


Egy korábbi barátomnál (rövid kapcsolat volt) ő még egy évvel utána is akart velem időnként beszélhetni, de én vele nem, mert emberileg nagyon kiábrándultam belőle.


Legutóbbi barátom (sajnos) 5 hónapja szakított velem. Én változatlanul szerettem, akartam is kettőnkért tenni, ő nem. Viszont ő kérte, hogy továbbra is tartsuk a kapcsolatot, barátok legyünk, nem megy bele, hogy minden megszakadjon köztünk. Ez "ment" két hónapig, de érzetem, hogy egyszerűen nem tudok a barátja lenni, mert még mindig ugyanúgy szeretem. Ha találkoztunk, nem tudtam barátként nézni rá, az járt a fejemben, milyen jó volna átölelni szorosan, mint régen. Aztán megkértem rá, hogy inkább szakadjon meg minden kapcsolat, mert képtelen vagyok barátként viselkedni vele, és fáj is ez a dolog. Ha párja nem lehetek, inkább ne legyen köztünk semmi.


Ti voltatok már így? Vannak, akiknek előző párjukkal sikerül a jó viszonyt megtartani? Ez milyen feltételekkel működik? 23, L


2011. máj. 27. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is tartom a kapcsolatot néhány exemmel, az egyikük jó barátom, a többivel nem nap mint nap, de mindig tudom, mi van velük.

Viszont a szakítások után mindig el kellett telnie bizonyos időnek, hogy az érzések emlékké váljanak. Volt akivel néhány hónap telt el, de olyan is, akivel majdnem egy év, mire kedves ismerősömként tudtam rájuk nézni.

23/L

2011. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

18.25ös vagyok

sajnos nem,mert neki már kialakulóba van egy kapcsolat...és nem lenne ugyanolyan mint rég,megpróbálunk egymással emberi hangon beszélni,és jóba maradni a másikkal,ő már túl van a múlton...

2011. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mindig minden szálat el szakítok az exeimmel ha egyszer "szerelmes" lettél vkibe akkor annak a jövőbe is maradnak nyomai , mindig is szeretni fogod kicsit az exeid-et úgyhogy egyikkel se beszélek a tőlük kapott ajándékot elteszem egy kis dobozba és megmaradnak egy szép emléknek :)
2011. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!