Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után melyik a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után melyik a jobb eset? Ha tartjuk a kapcsolatot vagy ha nem?

Figyelt kérdés
Engem a pasim dobott ki nem is olyan régen,de már felhívott,hogy mi van velem,meg hogy rég beszéltünk,nincs-e valami baj.Nem tudom mire vélni.Még túl sem vagyok rajta.Most megint felkeltette bennem a reményt,pedig már éppen nem sírtam minden nap.Miért hiszi,hogy már minden ok?
2011. febr. 24. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
csak szex
2011. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze én is szeretném majd tartani vele,de így csak ácsingózok majd utána.Vagy jobb,ha inkább beszélünk és akkor talán újra meg akarja majd próbálni?
2011. febr. 24. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes jóban maradni, de már nem úgy mint szakítás elött. A kapcsolatnak már vége. Szerintem három okból hívogathat:

1. szeretne megtartani tartaléknak, aki mindíg ott van ha ő hívja.

2. még nem felejtett el ő sem téged és nem bírta tovább.

3. szimplán érdeklődött hogy hogy vagy.

Mielött reményked, újra jártok nagyon gondoldd meg!

28/f

2011. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogyan váltatok el. Ha durván, akkor jobb, ha nem tartjátok, ha viszont belátva, szépen megbeszélve, hogy miért nem megy, akkor miért vágnátok el minden köteléket azonnal, mintha soha semmi közötök nem lett volna egymáshoz. Lehet, hogy csak tényleg aggódik, hogy hogy viseled, mert szeretett téged valaha nyilván, ez valamilyen szinten meg is marad. Lassan szépen elszakadtok, de ne reménykedj szerintem!
2011. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én az összes ex-emmel jóban vagyok.

Nem vagyok haragtartó, a barátságot többre értékelem, mint a bosszút.


25N

2011. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egyéni, hogy kinek melyik a jobb. De mindenek előtt el kell döntened magadban, hogy szeretnél-e újra vele összejönni. Ha eldöntötted teljesen, hogy nem, akkor már el tudod dönteni, hogy azért akarod-e vele tartani a kapcsolatot, mert még mindig szereted. Ebben az esetben jobb távol tartani magadtól, míg ki nem szeretsz belőle és gyomorrángás nélkül tudsz rá gondolni. Azt szokták mondani, hogy a felejtéshez 1 év szükséges! Gondolkozz ;)
2011. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szépen váltunk el viszonylag.De azért én szerelmes voltam belé ,ezt tudta/ja ,ő meg már nem.És még két hete sem történt meg a szakítás.Azért tudhatná,hogy ezt valahogy fel kell dolgoznom.Bármikor tudnánk beszélni online is,de nem véletlenül kerülöm.
2011. febr. 24. 14:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor barátkozzatok, ha már mindketten továbbléptetek.
2011. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot,és nem is szeretném.Szerintem csak úgy lehet valakivel végleg szakítani ha sehogy sem keresik egymást.Se telefon,se sms,se email,se msn....23N
2011. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 3 barátom volt, mindhárommal jó a kapcsolatom azóta is:) Bár azt hozzá kell tennem, hogy egyiküktől sem haraggal váltam el:)

18/L

2011. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!