Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem tudom mit tegyek? (olyan ketsegbeesett vagyok)

Figyelt kérdés

A baratommal 9 honapja vagyok egyutt. Az utobbi 1 honapban egyszeruen nem talalom magam.

Ezen a heten szinte mindennap sirtam. Fogalmam sincs miert, de folyton ugy erzem mar nem szeret. Neha-neha ugy erzem minden ok, aztan megint ugy, hogy minden mas fontosabb, mint en.

Az egyuttletek szama is fokozatosan lecsokkent, o faradt. Szerintem nagyon a szakadek szelen tancolok. A depresszio szakadekanak legszelen.

Annyira szeretem hogy csak szenvedek ha nincs velem.

Mar a legelejen osszekoltoztunk, biztam benne, hogy majd csillapodnak az erzelmeim. De nem. Csak erosebbek lettek, tulajdonkeppen mar mindenre es mindenkire feltekeny vagyok.

Csak vergodom, mint egy torott szarnyu madar:(

Kerlek segitsetek, megis mit tegyek, hogy vegre elfogadjam, o nem csak az enyem??

Hogy annak ellenere, hogy egyutt elunk van kulon elete, munkaja??Mert en mar megorulok.

Barcsak ne lennek ilyen hulye erzelmes es ragaszkodo.

Ma is felvetettem neki, hogy nekem hianyoznak azok a pillanatok, amiken a kapcsolatunk elejen mentunk at: boldog, szerelmes percek. Hianyoznak a csokjai, hogy atolelhessem.

Erre mindig azt mondja, hogy szeret nagyon, higyjem vegre el.

De en nem erzem igy:(

Valaki adjon valami jo tanacsot, hogy legyek kicsit onallobb, hogy adjak neki teret, hogy vegre o teperjen ertem? Es hogy tegyem ismet gyakoribba az egyuttleteket? Mert megteszek neki mindent, amit csak ker.

Elore is koszonom a valaszokat!!


2011. máj. 27. 08:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szóval, az a lényeg, hogy ne azt lássa rajtad, hogy szenvedsz, hanem azt, hogy boldog vagy mellette! Írásodból az derül ki számomra, hogy nagyon bizonytalan vagy magadban. Ezt felejtsd el! ahogy már írtam, legyen mellette saját életed is. A pasik szeretik, ha a nőért kell küzdeniük, tehát változtass a stílusodon, hidd el rohanni fog hozzád. Könyvtárból is kölcsönözhetsz jó kis könyveket, amikből megérted, hogy mit kell tenned. Én is olyan voltam régen mint te.
2011. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hat itt nem sokat ertenek az ilyen komoly konyvekbol:)

Nagyon koszi a valaszaidat:)

Igazad van, nagyon ram fer egy kis on bizalom trening:)

Ha meg van kedved irhatsz, akar prvit is:)

2011. máj. 27. 11:31
 13/16 anonim ***** válasza:
39 éves nő vagyok, sokat tapasztaltam már a pasik terén, hidd el nagyon jó párkapcsolati könyvek vannak, amiket hasznosítani tudnál, hogy nagyon jól érezd magad a kapcsolatodban. Legyél mindig ápolt, csinos, kedves. Ne veszekedj, mérgelődj apró dolgok miatt, ez az alap. Mielőtt veszekedni kezdenél vele, gondold magad az ő helyébe.Legyenek saját programjaid, de őt ne hanyagold el. Próbálj meg kiegyensúlyozott lenni, tudom, hogy nehéz nélküle nap közben, de tényleg rajtad múlik a boldogságod. Legyél okos menni fog! :)
2011. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Koszi neked is!:)

Azt, hogy az ilyen konyveket nem ertenem azert irtam, mert annyira meg nem megy a nyelv itt:)

Magyarul termeszetesen ertenem:D

Megegyszer koszi mindenkinek, aki valaszolt!:)

2011. máj. 27. 14:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Milyen orszagban laksz?:)
2011. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Mar ma is egesz jol ment a dolog!

Probaltam a jo tanacsokat kovetni, nem is volt olyan veszesen nehez:)

Remelem sikerul tartos valtozast elernem!:)

Utolso: Nemetorszag:)

2011. máj. 27. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!