Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem tudom mit tegyek? (olyan ketsegbeesett vagyok)

Figyelt kérdés

A baratommal 9 honapja vagyok egyutt. Az utobbi 1 honapban egyszeruen nem talalom magam.

Ezen a heten szinte mindennap sirtam. Fogalmam sincs miert, de folyton ugy erzem mar nem szeret. Neha-neha ugy erzem minden ok, aztan megint ugy, hogy minden mas fontosabb, mint en.

Az egyuttletek szama is fokozatosan lecsokkent, o faradt. Szerintem nagyon a szakadek szelen tancolok. A depresszio szakadekanak legszelen.

Annyira szeretem hogy csak szenvedek ha nincs velem.

Mar a legelejen osszekoltoztunk, biztam benne, hogy majd csillapodnak az erzelmeim. De nem. Csak erosebbek lettek, tulajdonkeppen mar mindenre es mindenkire feltekeny vagyok.

Csak vergodom, mint egy torott szarnyu madar:(

Kerlek segitsetek, megis mit tegyek, hogy vegre elfogadjam, o nem csak az enyem??

Hogy annak ellenere, hogy egyutt elunk van kulon elete, munkaja??Mert en mar megorulok.

Barcsak ne lennek ilyen hulye erzelmes es ragaszkodo.

Ma is felvetettem neki, hogy nekem hianyoznak azok a pillanatok, amiken a kapcsolatunk elejen mentunk at: boldog, szerelmes percek. Hianyoznak a csokjai, hogy atolelhessem.

Erre mindig azt mondja, hogy szeret nagyon, higyjem vegre el.

De en nem erzem igy:(

Valaki adjon valami jo tanacsot, hogy legyek kicsit onallobb, hogy adjak neki teret, hogy vegre o teperjen ertem? Es hogy tegyem ismet gyakoribba az egyuttleteket? Mert megteszek neki mindent, amit csak ker.

Elore is koszonom a valaszokat!!


2011. máj. 27. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Gyorsan és azonnal.
2011. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, ha esetleg szamit:

En 20/L, O 21/F

2011. máj. 27. 08:07
 3/16 A kérdező kommentje:

Azt nem tudnam megtenni. Ahhoz tulsagosan is szeretem. Szoba sem johet. Valami mas megoldas kellene:(

De azert koszi a valaszt!

2011. máj. 27. 08:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos te túl naiv vagy. Boldog vagy? Hát nem. Akkor meg mi értelme annak, hogy együtt vagy vele?
2011. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el pszichológushoz, mert ez beteges. És tudod eléggé elviselhetetlen ha a másik ennyire rajtunk lóg. Persze hogy szeret, de mivel te mindig többet és többet akarsz, ezért egyre nehezebb bármit is adni. Ha folyton azt érzi az ember, hogy a másiknak sose elég az ami van, akkor nem lesz kedve keveset se adni. Legalábbis én így vagyok ezzel, és én mindig elmenekültem attól aki folyton érzelmileg zsarolt, hogy én érezzek bűntudatot, ha esetleg olvasni akarok és nem őt ölelgetni. rettentő fárasztó ám egy ilyen ember. Úgyhogy ne nyafogj, kapd össze magad és hagyj már neki levegőt. És tudod ha mégis faképnél hagy nem azért fog otthagyni, mert most nem szeret, hanem mert elüldözted!!!!
2011. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülnötök nyugodtan és rászánni egy-két órát / estét hogy ezt megbeszéljétek. Előfordulhat hogy sokat dolgozik és tényleg nem tud eleget foglalkozni veled. Ez a mi kapcsolatunkban is volt így. Ettől még egy férfi nagyon szerethet, csak nem úgy mutatja ki, mint egy nő. Mondd el neki az érzéseidet egy üveg bor elfogyasztása mellett. Ha majd a legvégén - sok veszekedés után - szexbe torkoll a dolog, akkor nincs gáz :)
2011. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakíts, hanem legyél okos, a pasik nem szeretik azokat a nőket akik rájuk telepednek. Legyen saját életed is és bízzál meg benne.Menj barátnőzni, ide-oda, adj magadra, legyél laza. Tudnék még tippeket adni.
2011. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De boldog vagyok vele. Nagyon is.

Meg vicces is mert elotte az exemmel(bar nem eltunk egyutt) teljesen mas volt. En mindig csinaltam a magam dolgat, nem nagyon erdekelt o mit csinal.

Szoval surgosen valtoztatnom kellene ugye?

Azt meghiszem. Hat megprobalok mindent, de olyan akaratgyenge vagyok:D

Amugy annyira nem konnyu nekem. Miatta elek kulfoldon, tavol csaladtol, baratoktol. Meg elek sok minden fura.

De megis hogy kellene belekezdenem ebbe a gyokeres valtozasba?

Tudom, hogy nagy szuksegem van ra.

2011. máj. 27. 08:26
 9/16 A kérdező kommentje:
Elek=eleg:)
2011. máj. 27. 08:27
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolso: varok mindenfele tippet, amit csak adhatsz:)
2011. máj. 27. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!