Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Kétségbeese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Kétségbeesett és lassan depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt,de az utóbbi időben megváltozott pár dolog.Azt vettem észre,hogy a fiú ismerőseim,haverjaim,vagy bármelyik másik fiú akinek esetleg tetszem,szebbeket mondanak,kedvesebbek velem,mint a barátom.Nem is emlékszem már,hogy mikor mondta utoljára,hogy csinos vagy szép vagyok,vagy bármi ilyen kedves,aranyos dolog,ami jól esne.Mindig látom,mesélik is néha a barátnőim,hogy milyen aranyos a barátjuk,meg milyen sms-eket írnak meg szépeket mondanak és én meg gondolom magamban,hogy na én sosem kapok ilyet,ami normális lenne a szerelmesek között,annyira rossz.Megbeszéltük,hogy elmegyek ma este hozzájuk.Írtam neki sms-t,hogy én most nem tudok menni,neki kellene eljönnie(kedvenc sütijét megsütöttem neki "vigasztalásul"),majd az a válasz érkezett,hogy ő már nem tud eljönni,mert hazafelé tart és még edzésre is mennie kell.Pedig tegnap direkt megbeszéltük,hogy időben szóljak neki,ha esetleg neki kell jönnie,szóval akkor még nem volt más programja,csak én,most meg hirtelen lett.. :(
2011. febr. 11. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Sok dolog lehet a háttérben. Mennyi idöt töltötök együtt?Lehet hogy tul sokat találkoztok és kicsit rád unt. Ha kevesebbet találkoztok akkor is normális az a dolog hogy fél után már nem olyan minden mint az elején, azért mert nem halmoz el szerelmes smsekkel nem feltétlen jelenti azt hogy nem szeret. Egy kapcsolat az elején mindig pezsgöbb izgalmasabb aztán kicsit elfárad és többet kell tenni érte, megjelennek a veszekedések aztán olyan monoton megszokott lesz vagyis unalmas. Ha tenni akarsz érte hogy más legyen találkozz vele kevesebbet beszéld meg vele hogy szeretnéd ha kicsit feldobnátok az egészet találj ki jó randihelyeket programokat, romantikus dolgokat és egyböl jobb lesz.
2011. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Heti 1-2 találkozás van..
2011. febr. 11. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts vele, keress olyan fiút, aki szeret és fontos vagy neki. Ha ennek a fiúnak heti 1-2 alkalom tali is elég nem lehet valami szerelmes. sajnos:(

26.L

2011. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az elején megkaptad azokat a dolgokat, amiket most hiányolsz tőle? mert lehet hogy ő eleve nem ilyen kedveskedős típus. bár nekem az az érzésem, hogy nem ő az igazi, sajnos. fél év kevés ahhoz, hogy a valódi érzések ennyire lecsillapuljanak.
2011. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!