Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kétségbeesett vagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kétségbeesett vagyok!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel azért szakítottunk, mert nemszeretett volna szerelmes lenni, nem akart másra koncentrálni, csak magára (tanulásra és egyéb teendőkre), és aztmondta tartsunk szünetet. Ez így jóis meg szépis, csakh azóta nekem nagyon hiányzik. és neki is én. de akkoris, nemtudom, esetleg túl büszke+makacs, és nemjön vissza. Mi lenne most az aranyközépút??? Hogy együtt is legyünk de mégse mindig egymásra gondoljunk?!!?!:S
2010. nov. 27. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy laza, nyitott kapcsolat!
2010. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress magadnak olyan barátnőt, akivel egyeznek az igényeitek.
2010. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és mégis az a nyitott kapcsolat milyen lenne? részletesen letudnád írni?


de az igazság az, hogy nekemis jobblenne ha nemkéne mindig rá koncentrálnom és tudnék tanulni magammal is törődni stb, de mikor vele lennék akkor meg tudnám szívből szeretni.

2010. nov. 27. 12:33
 4/9 A kérdező kommentje:
a szívből szeretés megvan... csak... túlzottan... akkoris szívből szeretem mikor nemvagyok vele:S
2010. nov. 27. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagyis te sem tudod, hogy mit akarsz. :) Egy párkapcsolat általában vagy minde a két féltől egyenlő és erőteljes áldozatokat követel, vagy nem lesz az igazi.
2010. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de. tudom h szeretem és vele akarok lenni. de a tanulás és egy kicsi magánélet nekiis és nekemis fontos...


ezért nemtudom mi lenne a leghelyesebb döntés jelen pillanatban:S

2010. nov. 27. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha vele akarsz lenni, akkor teperjél utána.
2010. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó, vele akarok lenni és teperek/tepertem utána. aztmondta hogy szeret, de tényleg egyedül akar lenni, és rossz mikor beszélgetünk, mert így mégjobban elbizonytalanítom. mit kellene tennem? továbbra is "teperni utána", vagy hagyni hogy gondolkozzon?
2010. nov. 27. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:

1: ha valaki szerelmes,nem kér időt.

2: ha valaki szerelmes,nem küldi el a párját azzal,h magával akar foglalkozni

3: ha valaki szerelmes nem érzi úgy h lemarad vmiről mert partnere van

4: ha valaki szerelmes,az a helyett h szakít,igyekezne egy normális kompromisszumra. pl: kedd csütörtök és szombat együtt,a többi napon tanulás,barátok,egyebek


te nem arra vágysz h laza kapcsolatban legyetk-ami számomra annyit tesz h heti 1 dugás-mert TE szerelmes vagy.


ő viszont nem.


ne alázkodj meg,keresd meg azt aki ugyanarra vágyik amire te mert így csak szenvedsz,ő meg jót röhög mert neki végülis ha maradsz és néha előrángathat az jó,ha meg lelépsz akkor is jó.

2010. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!