Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kétségbeesett tinilány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kétségbeesett tinilány?

Figyelt kérdés
Van egy srác és általános elsője óta ismerem (távolról) és most nyolcadikos ballagás után elkezdtünk beszélgetni és kezdem egyre jobban megismerni és egyezik az érdeklődési körünk is meg minden , de nekem még nem volt igazi barátom és félek, hogy mit gondolhat mert nem merem megmondani neki, hogy kedvelem. Ja és középiskolába is egy évfolyamra fogunk járni. Mit csináljak??
2010. aug. 23. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
azzal sose törődj hogy mások mit gondolnak. magadnak éld az életed, amúgy meg ne félj megmondani neki, én nem gondolnék semmi rosszat egy lány barátomról ha megmondaná hogy kedvel:)
2010. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 köles ***** válasza:
Nyugodtan mond meg neki. A fiúk általában úgyis nehezebben kezdeményeznek, ne rajtad múljon a dolog. De lehet, hogy nem is így kellene kezdeni, csak egyszerűen azzal, hogy szeretnéd, ha csinálnátok közös programokat. ( pl. kinéztél egy jó filmet a moziban, és szeretnéd, ha ő menne veled stb.) Aztán a továbbiakhoz már ő is kell, és alakul a kapcsolatotok.. Csak ügyesen!
2010. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
háát megbeszéltük hogy menjünk moziba majd szeptemberben, de attól félek hogy majd nem látok rajta majd semmi jelet hogy tetszenék neki...félek és ha tőlem várja hogy megmondjam?? azt én nem merem mit csináljak??.:O
2010. aug. 24. 20:50
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és egyébként 14 éves lány vok
2010. aug. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!