Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt az, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt az, amikor azt mondtad hogy " már végleg túl tettem magam rajta "?

Figyelt kérdés

egy komoly kapcsolat után ami véget ért

és nagyon nehéz volt túljutni rajta ..


2011. máj. 25. 20:19
 1/7 tsz-tag ***** válasza:
én akkor zártam le magamba amikor az utolsó lapát földet is rászórtam...és igen sok idő kellett és nehéz volt feldarabolni :S de végleg vége
2011. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 évig voltam együtt egy fiúval és nekem 3 évig tartott szakítás után, hogy azt tudjam mondani, hogy mostmár nem akarom visszakapni. Szóval a kapcsolat fele. Nagyon nehéz volt, és a mai napig boldogan gondolok rá, ő volt az első, meghatározó szerelem, akivel nem gyűlölettel váltunk el, és még ma is vidáman tudunk beszélgetni. Szakítás óta 4 év telt el, ebből egy év már felhőtlenül.
2011. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
függ attól hogy miért lesz szakítás.
2011. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen függ, nekem mint írtam az első 6 éves kapcsolatom 3 évig gyászoltam. Én hagytam ott pedig iszonyúan szerettem, mert mindig azzal jött, hogy még csak velem volt és majd egyszer úgyis mást is ki fog próbálni, anélkül úgyse vesz el feleségül. Túl sokat hallottam és hagytam had menjen. 3 évembe telt, míg túltettem nagyjából magam. Aztán jött egy 2,5 éves kapcsolat, ahonnan menekültem volna, mert iszonyú volt, de "rab" voltam, féltem otthagyni. Egy részeg éjszakáján hagyott el, aminek én nagyon örültem. De attól, hogy én akartam nagyon a szakítást nagyon megviselt, mert egy évembe telt, hogy ne kezdjek el egyből sírni ha a vele való kapcsolatomról beszéltem. Tehát itt a trauma az amin túl kellett magam tenni, és több mint egy év kellett hozzá. Még a mai napig is görcsbe szorul a szívem, pedig már lassan 2 éve hogy vége. 2 példa 2 féle szakításra, egy szerelmes, és egy lelkileg meggyötört. Mindkettőnél sok idő kellett nekem. 24N
2011. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 év. Addig voltak megingások, néha hiányzott. De nemrég végre tudatosult bennem, hogy sosem kapom vissza azt a pasit akibe beleszerettem. És már soha nem is kéne.
2011. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:

kb. egy hét. gyorsan regenerálódok :) onnan számítva, hogy szakítottam. utána már felvettem a telefonjaikat, simán tudtam velük beszélgetni, immunissá váltam a szövegeikre.


29/N

2011. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 év kicsit több.
2011. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!