Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt előbb? Előbb mondtad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt előbb? Előbb mondtad a párodnak, hogy szereted és csak később volt szex vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Korod is írd oda! köszi
2011. febr. 6. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Még egyik sem volt, és 2 hónapja együtt vagyunk.
2011. febr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre :D

3 hónap után mondta neki,hogy szeretlek és aztán szex még aznap este 21L

2011. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
először szeretlek, utána szex. De soha nem én mondom ki előbb. Megvárom amíg kimondja a másik. A válaszomra h én is téged, még ha nem is úgy gondolom.
2011. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez mekkora hülyeség. Én senkinek nem tudnám azt mondani, hogy én is téged, ha nem úgy van. Nállam a szeretlek szó nem olyan amit bárkinek csak úgy mondanék ha úgy van, ha nem. Én nem várnék arra se, hogy a másik fél mondja először, persze jól esne, de ha folyton arra várunk, hogy majd a másik akkor abból nem igazán lesz valami. 15/L
2011. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előzőnek:

én akkor is megvárom. A büszkeségem, meg jót tesz az egomnak. 24/F

2011. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előbb a szeretlek, aztán a szex, ez egyértelmű. Olyannal jobb lefeküdni, akivel kölcsönösen szeretjük egymást.

Büszkeség? Önérzet? Nem mindegy? Ha szeretitek egymást, akkor nincs ok szégyenkezni előtte, nyugodtan elmondhatod az érzéseidet.

2011. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, hogy amíg nem mondja ki, addig biztosan nem fekszek le vele. Ami elég problémás ebbe a kapcsolatba, mert nem nagyon szereti kimondani az érzéseit, inkább mutatja :D 3ésfél-4 hónap körül voltunk amikor kimondta először úgy, hogy nem volt részeg. (mert nekem az annyira nem számított, az előbb is volt, de részegen akárki akármit mondhat) szex pedig még nem volt,. de mostanába "tervezzük" szóval előbb biztosítson a szeretetéről azután szex : D

15/L

2011. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

LOL!

Alap, hogy előbb van a szeretés, mint a szexelés! Melyik istenbarmánál van fordítva? :D Hogy merült fel egyáltalán a kérdés?

2011. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!