Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érezted és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érezted és mondtad ki azt, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Itt most elsősorban olyanokra vagyok kíváncsi akik komolyan is gondolták és nem 2 havonta váltogatják partnerüket!
2011. ápr. 13. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hónap kb. :)
2011. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez hosszabb folyamat volt, amikor összejöttem a kedvessel, akkor nagyon vonzódtam hozzá és tetszett, szerettem volna vele lenne, de ezt még nem nevezném szerelemnek/szeretetnek. Ez akkor alakult ki, amikor jobban megismertem, nagyjából 2-3 hónap "járás" után.

De a barátom például már az első héten kimondta, amin én nagyon meglepődtem és kicsit meg is ijedtem.

2011. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Baratsagbol alakult at szerelemme, ugyhogy nem tudnam megmondani, sokaig voltunk baratok aztan rajottem szerelmes vagyok, mire o szerelmet vallott es en ramondtam en is szeretlek.:)
2011. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 hónap!:D
2011. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
általában 1 hónap szokott lenni, de már hamarabb érzem, csak nem mondom, mert nem akarok mindig idő előtt pofára esni. Általában 1 hét is elég nekem hogy beleszeressek.
2011. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kb 4-5 évig voltam szerelmes egy fiúba, aztán összejöttünk.. kiderült,hogy már neki is elég régóta bejövök.. szóval én már az első vagy a második héten mondtam neki, hogy szeretem.. szerintem ilyen esetben hamarabb is kimondható, mint egy hónap. (
2011. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én abban a pillanatban beleszerettem, ahogy megláttam :D 2 hónapra rá összejöttünk, és csak akkor mondtam ki neki, mikor szerelmet vallott :)
2011. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-3 hét!De félve :) Halkan megsúgtam neki,hogy szeretlek és az volt a válasz,hogy én is szeretlek.
2011. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem voltam hajlandó addig kimondani, amíg ő ki nem mondta:


Korcsolyázni voltunk a helyi tavon. Neki mentem, fellöktem és elestünk mindketten. (Persze véletlen) Nevettünk, aztán egyszercsak szünet, a szemembe nézett, megcsókolt és azt mondta: szeretlek!

2011. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!