Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni rendes lányt, Olyat, aki nem ribi?

Figyelt kérdés
Már ha van normális csaj egyáltalán. :S
2011. ápr. 26. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 napietus ***** válasza:

figyelj, ha az adottság megvan Benned, és a lelkesedés is, akkor a többi tanulható :) van egy nagyon helyes, gunyoros hangvételő vers "kezdő" költőkhöz, olvasd el Arany János: Vojtina level öccséhez. régebben én is próbálkoztam ilyennel (sajnos bennem nincs tehetség hozzá), akkor olvastam. könnyezve nevettem, de jó tanácsok vannak benne :D


"Ez állapotban két ösvény maradt

Számodra nyitva: lenni úr-paraszt,

Vagy lenni költő; mert csupán e két

Mesterség: tollat fogni, vagy ekét,

Ez az, mi fűnek és fának szabad,

Céh, mely akárki fiát befogad." ezt megjegyeztem belőle...



hú, kicsit elkanyarodtunk az eredeti tárgytól :P

2011. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Köszi. Újra írnom kéne. Mostanában nem igazán fogtam tollat rímfaragás céljából.
2011. ápr. 27. 09:14
 53/63 A kérdező kommentje:
Dögölne meg az összes ribanc.
2011. ápr. 27. 11:27
 54/63 anonim ***** válasza:
Most ez a "dögöljön meg az összes ribanc" csak úgy jött, vagy van okod is? :D Egyébként én is utálom őket, az összes kiszemeltem elmarják előlem. Grr. :(
2011. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
Nem tudom.csak úgy jött.
2011. ápr. 27. 16:54
 56/63 anonim ***** válasza:
Oké, ahogy érzed. :D
2011. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült már, töbször is. Sőt, nekem mindig normális lányok jutottak. Figyelj arra, kiket vonzasz be!
2011. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:
Nincs nagy választék.GYakorlatilag minden csaj ribanc.Hála a médiának.
2011. ápr. 29. 08:45
 59/63 anonim válasza:
54%
A "rendes" az olyan ami neked jó! A ribivel meg mi a baj? Hogy lefekszik azzal akivel szeretne? Az meg miért baj? Miért jön mindenki ezzel ribi dumával? Egy férfi ember ha megéli a vágyait az tökös, ha egy női ember megéli ezen vágyait az ribi? Hajduk már ezt az örökölt hülyeséget! A nőket tele rakják mindenféle szégyenérzettel! Miért! Nem ribi attól hogy még tapasztalatokat él meg férfiakkal!
2011. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
ha te mondod,feminista csaj.
2011. ápr. 29. 08:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!