Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni rendes lányt, Olyat, aki nem ribi?

Figyelt kérdés
Már ha van normális csaj egyáltalán. :S
2011. ápr. 26. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom, hogy hol élnek azok az emberek, akik képesek ilyen degradáló, általánosításba menő kérdést kiírni. Azt mondhatom magamról, hogy én egy rendes lány vagyok. És képzeld, rajtam kívül még nagyon sok lányt ismerek, akik normálisak. Attól, hogy te egyből leírsz valakit a kinézete alapján, az a te nagy bajod. Lehet, hogy azért sincs barátnőd, mert ezt csinálod, és senkit sem akarsz megismerni. Vagy mások is tudják rólad, hogy hogyan állsz a dolgokhoz, és azért nem is figyelnek rád. Őszintén, ha meghallok valaki szájából ilyen dolgokat, amiket te is leírtál, hát én nem is nagyon beszélgetek utána az illetővel.
2011. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%

már bocs, de te hülye vagy....


nálunk kb 1-2 osztálytársamon kívül mindegyik lány sminkeli magát... most ettől senki nem ribanc.


könnyen adja magát? de mire? szex, csók vagy mi? mert pl. egy barátnőm úgy ismerte meg a pasiját, hogy dürerben smároltak.. kb. 10 hónapja vannak együtt, akkor ő most ribanc? :)


meg látszik, hogy csak ezt hajtogatod 'ribancok mindenhol' ... hát nagyon érett vagy.

2011. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
Hát,ez van. Ilyen a világ.
2011. ápr. 26. 14:24
 24/63 anonim ***** válasza:
0%

Emberek nem kell itt álszentkedni. Mindegyik csaj belülről ribanc, csak van, akinek a felszínre jön, mert megteheti(Jól néz ki), illetve van, aki inkább magába folytja, mert csúnya. Ez természetes. ÉS ez NEM IS PROBLÉMA. Mindenki tetszeni akar a másiknak, stb.


Ellenben 13-19 éves korban csak az élvezeteknek élnek, és ez a legnagyobb baj. Primitívek és ostobák.

2011. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a te elméleted szerint aki szép, az rib@nc, aki csúnya, az is rib@nc, viszont ő eltitkolja?

Hát ilyen megállapítást sem igen hallani:D Kezet foghatsz a kérdezővel.

2011. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
Na,jó. Talán egy-két rendes van. De ők meg elbújnak. :S
2011. ápr. 26. 14:31
 27/63 anonim ***** válasza:
46%

Igen, minden nő, kivétel nélkül egy ordas r*banc. Ellenben: a férfiak okosak, talpraesettek, csak a belső értékeket figyelik, tartós kapcsolatot keresnek, nemes lelkűek és a sok hülye ribi miatt megy tönkre az életük.

Szerintem legyetek homoszexuálisok. =D

2011. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 napietus ***** válasza:
vagy csak Te nem találod őket, illetve nem is keresed, mert itt nyavajogsz inkább, mint egy kislány :) talán, ha kimozdulnál, jobbak lennének az esélyek...mit csinálsz pl. szabadidődben, amikor nem a gép előtt punnyadsz?
2011. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
otthon vagyok.
2011. ápr. 26. 14:34
 30/63 anonim ***** válasza:
na ez a baj. szerintem hanyagold még a lányokat, mert nagyon nagyon éretlen vagy:D
2011. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!