Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni rendes lányt, Olyat, aki nem ribi?

Figyelt kérdés
Már ha van normális csaj egyáltalán. :S
2011. ápr. 26. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Meg inkább a neten keresgélem a párom. Lényegsen jobb. Kisebb az égés esélye. Meg nem vok egy diszkóba járó típus.
2011. ápr. 26. 14:36
 32/63 anonim ***** válasza:

miért, szerinted ha kimész az utcára egy nagy diszkóba lépsz??? mert nagyon úgy tűnik, mintha azt hinnéd, máshol nem lehet ismerkedni....


talán lépj ki az utcára, menj el a haverjaiddal (már ha vannak) valahova, mondjuk most jó időben margit-sziget, vagy akár deák... ott is lehet ismerkedni... vagy járjon össze 2-3 baráti társaság, mondjuk 3 haveroddal mind3an visztek 3-4 embert és úgy elmentek valahova... úgy is lehet ismerkedni...


komolyan, te hány éves vagy??? istenem:'D..

2011. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 napietus ***** válasza:
akkor meg mit csodálkozol? vannak ellenpéldák saját környezetemben is, de a netes ismerkedés az nem a legjobb...azt hiába várod, hogy egyszer becsenget egy szép, okos, rendes lány, és illő tisztelettel megkér, hogy méltóztassál a barátja lenni :D:D talán ha kidugnád az orrod, lenne esélyed, így marad a siránkozás egymás vállán a többi kiskacsával, akik szerint a víz a hibás abban, hogy ők nem tudnak úszni...
2011. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
Jó,elismerem.Szűklátókörű voltam. Bocsánat. Én tévedtem.
2011. ápr. 26. 14:42
 35/63 A kérdező kommentje:
Végülis,nem kell diszkóba járni;az tucán is lehet ismerkedni. Nálam max ez lehetséges.
2011. ápr. 26. 14:50
 36/63 A kérdező kommentje:
Én olyan lányt akarok,akivel jókat lehetne a szaabdban sétálni,meg piknikezni. Nem kell,hogy bombanő legyen,egy szerényebb lánnyal is beérem. Ezt értem rendes alatt egyébként.
2011. ápr. 26. 14:58
 37/63 Holló XXX ***** válasza:

Akkor színházba, kávézókba meg parkokba járj, parkokban például lehet jófej kutyás csajokat megismerni, de ne csak a netre koncentrálj ott csak olyanok vannak akik mindenképpen dugni akarnak (én annó ezekre utaztam) vagy az aki csak rinyál hogy kapcsolatot akar de nem mer kimozdulni...

Az is egy dolog hogy én is a neten ismerkedtem meg a párommal de az egy másik sztori...

Ismerkedj ismerkedj akár ismerősök ismerőseivel ott van aki segít

2011. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
Én meg olyan fiút szeretnék, aki megbecsül, lehet vele hülyülni, nevetni, beszélgetni. :) És én nem vagyok ribanc. 16/L
2011. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:

16.59 mondanám, hogy itt vagyok, csakhát ez a fránya korkülönbség... :-))

29f

2011. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 napietus ***** válasza:
rendes lányok nemigen ismerkednek utcán...keresned kéne valami elfoglaltságot, lehet az sport vagy akár művészet, bármi, amit közösségben lehet csinálni. akkor már lenne egy kiindulási pont, hogy hol ismerkedj. meg rögtön adott az első közös téma is :)
2011. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!