Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni "rendes" fiúkat?

Figyelt kérdés
Rendes fiú alatt azt értem, hogy szeret szeretni és szeretve lenni, nem csak addig foglalkozik a lánnyal, amíg meg nem szerzi, hanem utána is, és elfogadja, hogy nem iszok, és nem is cigizek. Hol lehet ilyen fiúkat találni? 16/L
2009. dec. 11. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Sok ilyen fiú van hidd el. Lehet hogy csak rossz helyen élsz / keresed öket

A leírtak alapján énis rendes vagyok :)

15/F

2009. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
itt vagyok én .. én szeméély szerinte nem szeretem ha egy lány iszik és cigizik.. és nem is bántom meg akit szeretek... 16//f
2009. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Az az igazság, hogy szerintem mindenkiben van ilyen, fiúban, lányban egyaránt, hogy addig megy a lelkesedés, amíg meg nem szerzik a másikat... Utána tompul... Ezért kell néha csinálni az "eltávolodási/eltűnési" taktikát, hogy hiányozzon a másik...
2009. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

hát ilyen fiúkat ált nem diszkóban partikon az tuti. társkereső, közösségi oldalak. stb.


én hasonló vagyok, barátnőmet artagora.hu -n ismertem meg, verseket írtam meg minden azt ott talált rám:) már majdnem 3 éve együtt vagyunk.

2009. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
rengeteg ilyen fiu van...
2009. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért még vannak...:) Csak járj nyitott szemmel :)
2009. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Társkeresőn, buliban, stb NE.


baráti társaságon keresztül, egyetemen, suliban, stb lehet. Vagy akár buszon.. Nagy a világ, nyisd ki a szemed

2009. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Az a jó pont, hogy nem iszol és nem dohányzol! Nekem biztosan csak ilyen lány kéne, ha egyszer lesz. Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz? És ne hallgass másokra, hogy ilyen meg olyan jó az ivás meg a dohányzás (divat)! Ettől ne félj.

17F

2009. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy még vannak ilyen lányok. :>

16/F

2009. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
egyetértek az előző válaszolókkal, én is ilyen fiú vagyok aki szeret szeretni illetve szeretve lenni (ha lenne kit szeretni)és még sok ilyen van :)
2009. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!