Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni "rendes" fiúkat?

Figyelt kérdés
Rendes fiú alatt azt értem, hogy szeret szeretni és szeretve lenni, nem csak addig foglalkozik a lánnyal, amíg meg nem szerzi, hanem utána is, és elfogadja, hogy nem iszok, és nem is cigizek. Hol lehet ilyen fiúkat találni? 16/L
2009. dec. 11. 19:59
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én is ien vaok és képzeld nekem is ez a gondom csak én lányokat keresek 19/F egy norm csajjal se találkoztam ameik egyedülálló lett vna v iesmi
2009. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
és hol lehet találni "rendes" lányokat?:D 18/f
2009. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: hááát, jó kérdés, talán iskolában. :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2009. dec. 11. 21:12
 14/18 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van, csak tudni kell keresni, és nem mindenkivel összejönni. Állíts fel egy mércét, amit ha nem üt meg valaki akkor ne gyere vele össze, még ha szörnyen egyedül is vagy - nem kell nagy dolgokra gondolni.

Buliban ne (leglábbis ne a hangos zenés tánci-tánci bulikon), inkább csendesebb helyeken. Pl.: ha szeretsz olvasni menj sokat könyvesboltba, ott már lehet egy közös beszédtémátok, és az értelmesebb emberek szoktak hobbi szinten olvasni szerintem. A társkeresőkről meg annyit, hogy életem egyetlen komoly kapcsolata egy ilyen oldalon született, és két évig tartott. Csak tudni kell kiszűrni a jó embereket itt is.:)

2009. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. erre énis gondoltam, de csődött mondott férfiúi megérzésem..:D
2009. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

hát szerte a világon. én pl szoktam mászkálni bp n, csak ugy felalá. nálam kizáró ok ha egy lány dohányzik. én se dohányzom, soha, és ki nem állhatom. az alkohol nem probléma annyira, persze ne csapja szét magát minden héten (főleg ne minden nap).

és szeretnék szeretni és szeretve lenni úúúgy igazán, ami ugyan valamennyire most megvan, de hát nem úgy mint az jo lenne. és am nem a farkam irányit, bár már 20 vagyok, de én várnék egy lányra 1évet simán, főleg ha mégcsak 16 pl... és nemakarja még. sokkal többet érne ha szeret...

20/f

2009. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Cicám mindenhol lehet ilyen fiúkat találni, csak ti nem veszitek észre őket..... ez van ezen mi nem igazán tudunk segíteni.
2009. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát buliba nem biztos mert oda az meg aki iszik és cigizik, elvétve van olyan aki nem.

Én is rendes vagyok akkor mert nem cigizek és nem iszok és engem suliba lehet megtalálni,otthon:D és Privátba ha ír vki, msn-en, myvipen,iwiwen :D 19f

2009. dec. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!