Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni értelmes, normális fiúkat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az egyetemen. legalábbis értelmeseket.
2009. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Sehol, nem létezik normális pasi.
2009. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző,azt hiszem,ez egy kicsit merész kijelentés volt :)
2009. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
akár itt is, csak áruld el a korod, és tedd publikussá az emailcímed. :P:)
2009. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lol. a pasik disznók.
2009. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ezek szerint minden pasi disznó? :D


amúgy 19 vagyok

2009. okt. 16. 23:30
 7/13 anonim válasza:
Hát... csaknem disznók már, elvégre nincs patájuk és ha jól tudom 2 lábon élnek, és tudnak értelmesen kommunikálni is, az egyén függő hogy hogyan is viselkednek. Az pedig egyéni vélemény hogy ki milyen tapasztalatokat élt át, ami látszik a kommentekből is. Igen is vannak normális és rendes pasik, minden korosztályban, esetleg várni kell az igazira, vagy csak jobban meg kell ismerni, és lehet hogy utána jön rá az ember hogy mégsem olyan amilyen. Én személy szerint is annak tartom magam, és ezt nemcsak én gondolom így, hanem mindenki aki ismer :) 17/F
2009. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bárhol összefuthatsz a keresett fiúddal. Merthogy az "értelmes, normális" az annyit jelent, hogy olyan fiú, aki neked bejön. Hiszen mindenkinek mást jelent a normális. No de mindegy is, nem ez a kérdés. Szóval a párod bárhol megtalálhatod. Lehet, hogy a chaten, lehet, hogy máshol. Az esélye bárhol megvan.
2009. okt. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz, hogy kb ott ahol értelmes lányokat. Szökőévente egyet.Megyénként.

Különben pl én is annak tartom magam, csak baromi nehezen viselem az általános női hülyeséget, meg kelletlenkedést.

2009. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából akik itt csak szidták a pasikat, hogy nincs normális meg disznók...az azért van mert 2 hülye mindig megtalálja egymást, szal ők sem tartoznak a normálisabb nőkhöz :)
2009. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!