Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz normális lányt találni? = ( aki nem egy party qva. Rendes, szép, okos, és jó a stílusa. Kb 30ból 1 ilyen van= ( Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

nem tudom mért rinyál mindenki hogy komoly kapcsolatú barátnőt nem lehet találni szórakozó helyen.

nekem mindig sikerült, a normális lányok is szoktak szórakozni járni.

azt nem értem, hol lehet akkor barátnőt keresni, baráti társaságon kívűl, nem szórakozó helyen?

persze vannak ott is ringyók, de azok egy egy éjszakára jók szoktak lenni.

2010. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
sztem 100 -bol van 1 ilyen :P
2010. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
47%
én ilyen vagyok de nem keresek magamnak társat :)
2010. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
én is, de megtaláltam a társam :) :P sorry :)
2010. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányok nem verik magukat nagy dobra. Speciel én középosztályba sorolom magam, nem vagyok különöseben szép,de elvileg okos vagyok, szórakozó helyre nem járok,mert a többség hülye,mire megtalál az ember egy értelmes embert ott lezsibbad az agya....

Talán rossz helyen keresgélsz.

Elvileg,ha nem adod fel találsz magadnak párt, nekem is ezt mondják,majd kiderül

:D

19L

2010. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
csak kíváncsiságbol utolsó téged ha akarna vki milyen helyeken találna meg?
2010. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

És hol vannak a normális pasik???? Hmm?!

Rendes, szép lány vagyok (22). Csak az a probléma, hogy a pasik egy része, a külsőt nézi, jó lenne 1-2 alkalomra, viszont a belső értékeket meg abszolút elhanyagolják. A másik fele viszont nem mer közeledni, mert hát ez "jó nő" és akkor már a külsejével le van írva, hogy ez akkor olyan is....

2010. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Előzőnek: azokat, akiket érdekelne a belső is, pontosan az olyan lányok ijesztik el, akiknek csak a külső számít. Ha nem válogatnának annyira akkor talán a rendesebb férfiak se lennének olyan önbizalomhiányosak...
2010. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

..mert egyre kevesebben vannak, én rendes vagyok, a város legnehezebb gimijében tanulok, szépnek tartanak, de mit is értem vele el eddig? elmondom...akivel eddig dolgom volt átvágott..szóval már én nem keresgélek.

18L

(ja és járok szórakozni, késő este szoktam futni egy sportpályán, nem tudom nálatok fele is lehet ha ráakadsz ilyen helyeken vkire:) )

2010. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Most komolyan... okosnak mondott szép lányok... ha olyan okosak vagytok akkor tudnotok kellett volna hogy a srácok csak kihasználnak titeket... érdekes én szóba se álltam soha olyan srácokkal.

Amúgy meg csomó jófej normális csaj van, csak ők nem promózzák magukat annyira, és a pasik észre se veszik őket pont emiatt...

2010. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!